• (bkz: kaçırdığın subaya dön bi bak istedim)

anlamadığım bir başka detay ise tiplerin patates olması. o ne olum oyle ecis bucus celimsiz tipleri almışlar. beni fazla kilodan elemişlerdi bu tipler itiraz etmiştim. ile yağ oranım %8 idi. benim yerime el ayak kordinasyonu olmayan tipler alınmış.
  • bunlar bırak f-16 uçurmayı, bisiklet bile süremez.

(bkz: vah vah)
    (bkz: yazıklar olsun)
  • dandik arap ordularını çağrıştıran bir görüntü olmuş. e gidişhat da o yönde zaten.
  • eğitim ya da prova esnasında, adımların karıştığı bir anda çekilmiş bir video üzerinden yapılan algı operasyonudur.

eğer bu video, tören kıyafeti ile vatan caddesinde yapılan resmi geçitte çekilseydi gerçek bi rezalet olurdu.
  • çomarlar gelmiş algı ahuhu diyor.
    ulan git araştır,bunlar sivilden gelip 3 ay eğitim alıyorlar. neyi öğrensinler.
  • altı günde* israil'e diz çöken arap ordularını hatırlatmıştır. teşekkürler yüzde 50...
  • rezilliktir..

yok oymuş yok buymuş..

hesap fetöcüymüş.. bilmem ne.. lan yürüyenler de mi fetöcü..

bak kardeşim, askerlik yaptıysan bilirsin, ilk aldığın eğitim yanaşık düzen eğitimdir.. 4 lü sıralarda, sağa çark, sola çark ve uygun adım yürümeyi öğrenirsin..

daha ilk eğitimindir bu..

bildiğin, bölüğün eğitim alanında, toprağın içinde alırsın bu eğitimi..

manga düzeyinde de olsa, takım düzeyinde de olsa, ister tek er olsun, bu yanaşık düzen eğitimini alırsın ve ip gibi uygun adım yürümeyi bilirsin..

ki bunu hergün üstünde olan kamuflaj elbiseleriyle yaparsın.

bu videodakiler bildiğin harici elbiseleri, yani subay ya da aday öğrencilerin törenlerde giydiği elbiseleri giymişler..

yani artık temel eğitimleri bitmiş..

ya prova yapıyorlar ya hakikaten tören yürüyüşündeler..

yayınlayan hesap fetöcü olabilir..

ama haliniz bu..

kafada "çağın gereklerine uygun ne yapabiliriz" değil de, "daha çok din, daha daha" düşünceleri olunca, elinizi attığınız her şey rezilleşiyor.
  • (bkz: ahhha hahaha hhaaaaaa)

başka bişey yazamam.
  • ...
  • rezalettir. bir ayda yemin törenine hazırladığımız asker bu öğrencilerden bin kat daha iyidir.

bu yürüyüş olsa olsa adi adım yürüyüştür. adi adimda birlik berberlik aranmaz. askerlikte yürüyüş, birliğin geldiği eğitim ve disiplin seviyesi hakkında bilgi verir. dosta güven düşmana korku verir.bu kadar önemlidir yani.

bu da çin ordusundan bir yürüyüş;

https://youtu.be/gxd2xyv1xdm
hesabın var mı? giriş yap