• bursa osmangazi'deki süleyman çelebi anadolu lisesi müdür yardımcısını necmettin köksal'ın facebook sayfasından

"bir zamanlar italya'dan yürüyerek türkiye'ye gelen bir kadın vardı, başına kötü şeyler gelmişti.
    nerden geldi ki aklıma durup dururken ??"

https://ibb.co/c1ivck
    https://ibb.co/escyyq
    https://twitter.com/…feci/status/876121855861673984

şeklindeki durum paylaşımı. kendisi eğitim görevlisi. bir lisede idari görevde ve gençleri yetiştirmekle görevli.

o "bir kadın" yani pippa bacca; aklına kendisinin de bildiği gibi, kemal kılıçdaroğlu'nun 15 haziran 2017 chp güvenpark yürüyüşü dolayısıyla geldi. ve direkt söyleyemeyip dolaylı bir şekilde yazdığı şey ise "eğer yürürseniz tecavüz edilip öldürülürsünüz" çünkü pippa bacca'nın başına bu geldi.

pippa bacca kim mi ?

pippa bacca, italya'nın milano kentinden dünya barışına dikkat çekmek için tel aviv'e gitmek üzere 8 mart'ta yola çıkan ve 31 mart günü kocaeli'nin gebze ilçesi'nde öldürülen ‘pippa bacca’ adıyla tanınan 33 yaşındaki italyan sanatçı.

kendisi, bulunduğu göreve yakışmayacak, görevi geçtim bir insan ahlakına ve onuruna yakışmayacak derecede sapla samanı karıştırmakta.

pippa bacca'nın katilinin ifadesini de yazayım.

"sabıkalı olan katil zanlısı 38 yaşındaki murat karataş, “bir saat içinde arabama aldım, tenha yere götürdüm, tecavüz ettim, boğdum, cesedini çalılıklara sakladım” dedi."
  • çare istiklal mahkemeleri.

tek hücreliler eğitilir; bu et yığınları eğitilemez..
  • bu adam egitimci, yani gelecegimizi sekillendiren bir birey.

nasil umudumuz olsun ki bu ulkeden?
  • meb'i göreve davet ediyoruz bu durumda.

edit : yahu ne üzülüyorsunuz anlamadım. tabi ki meb'i göreve davet edeceğim. gidip adama tecavüz mü edeceğim?
    %51 bu fikirde olabilir. %49 da bu fikirde değildir ve ısrarla meb'in görevini yapması gerekir.

adam bir ırz düşmanı, alçak, şerefsiz, namussuz ve dahi belkide kasıtlı olarak türk turizmini baltalamış, ege'ye sahili olan avrupa ülkelerinin pek de işine yaramış bir iş yapan, belki de bu yüzden muhtemel fetö'cü bir adam. ha hocayı bilmem. katili diyorum. (bkz: murat karataş)

hocanın aklına bu adam niye geldi. nesimi sevmiş. onu da meb bulsun.

bir eğitimcinin, bir katile, bir ırz düşmanına, bir alçağa, bir şerefsize, bir namussuza ve belki de türk turizmini kasıtlı olarak baltalayan muhtemel fetö'cü bir adama methiye düzmesini herhalde öncelikle meb, ardından da siyasi görüşü ne olursa olsun vatanını seven tüm veliler sorgulayacaktır.

hocanın paylaşımını silmesi ve sinkaflı sözler etmesini de ayrıca gördük. geri vitesiniz de pek de güzelmiş hocam.
  • derhal görevinden uzaklaştırılması ve tekrar milli eğitim bakanlığı'na bağlı hiçbir kurumda çalıştırılmaması gereken kişinin iğrenç paylaşımı...
  • kendi eşi ve kızının da yolda yürüdüğünü unutan mal beyanı
  • birisi demiş ki " istiklal mahkemesi" lazım! hiç bir mahkeme bu pisliği temizleyemez! bu adamların hapislerde çürümesi, işsiz, evsiz, çaresiz kalması, ailecek perişan olmaları bana yetmeyecek, o günler gelecek ama bana yetmeyecek.

pisliğe pislik gibi davranacak biri lazım bize, bu ülkeyi böcek ilaçlarıyla temizleyecek birinin gelmesini diliyorum artık. yeniden güzel ülkemizi geri istiyorum.

yarınımızı çalmaya çalışan bir arsızın beyanıdır.
  • adamlar resmen icsavas cigligi atiyor. akil alir gibi degil. bana dunya uzerinde boyle bir devlet gosterin tamam diyeyim. kuzey kore bile insanlarini aldatiyor ama kendi insanlarini birbirine kirdirmak icin gaz vermiyor.
  • (bkz: hayvan herif)
  • neden yıllardır laiklik için savaştığımızı bu adamlara bakıp anlayabilirsiniz.

bunun gibi bön beyinliler suyun başına geçmesin diye, "okuyun çocuklar okuyun" diye kendini feda etti türkan saylan!
hesabın var mı? giriş yap