• şu anda twitter'da manifesto gibi bişeyler yazmakta olan kişi.
  • has bir halk partili. 17 seneye dayanan bir parti geçmişi var. ayrıca yalova'yla her anlamla özdeşleşmiş bir insandır.

aslında bu entry'i yazma sebebim, aylar önce kendisine karşı yazmış olduğum bir entry'den utanç duymam ve özür borçlu olmamdır. o zamanlar cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili parti yönetimin sağ cenaptan bir aday göstermesi, parti içinde haklı bir muhalefete neden olmuştu. işte böyle bir dönemde muharrem ince, e.ülker tarhan gibi partiyi bölücü bir tutum sergilemeyip, çıkıp yiğitler gibi kemal kılıçdaroğlu'na isyan bayrağı açmıştı. azımsanmayacak bir kitleden destek bulmuştu.

ben de o dönemde muharrem ince'yi ağır eleştirenlerdendim. propaganda döneminde dikkat ettim. hiç bir zaman genel başkanı kamuoyunda küçük düşürücü bir tutum içinde olmadı. parti kültürüne yakışır bir şekilde, gerçek bir sosyal demokrat gibi çıkıp mücadelesini etti. galip gelemedi. başkanla omuz omuza mücadelesine kaldığı yerden devam etti.

twitter'dan takip ediyorum. aylardır yalavo'da basılmadık köy, mazbaa bırakmadı. seçim öncesi, sonrası, ulusal bayramlarda.. bunları oy için yaptığını hiç zannetmiyorum. kesinlikle chp'de en çok saygıyı hak eden isimlerden.
  • an itibariyle halk tv de arena programında tuncay özkan ve atilla sertelle birlikte konuk olarak yer almaktadır.
  • sırf propaganda yapmasına izin vermedi diye, dükkan sahibini tartaklamayı kendine normal gören üstüne üstlük chp'li belediyeyi dükkana ceza kesmesi için gönderen altıok partisinin milletvekili adayı.

istifa söylemini kendine görev edinen chp kurmaylarını ve chpye oy veren insanlarımızın bir sonraki savunmalarını bekliyoruz.

(bkz: altı okçu koyunlar)
    (bkz: herkesi koyun yerine koymayın)
    (bkz: düşmez kalkmaz bir allah)
    (bkz: akparti döneminde olmamıştır)
  • sol cenahtan bir siyaset adamı. mevcut genel başkandan sonra koltuğu devir alabilecek kapasitede ve donanımda olduğu aşikar. parti içi dengeler buna müsade ederse neden olmasın ? dürüst siyasetçi.
  • cafede çıkardığı rezalet ile yine partisine zarar veren adam.
  • (bkz: tayyipsi)

vekilin biri cafelere girip oy istiyormuş,
    birgün cafe sahibi aktrollün biri burda siyaset yasak demiş bunu içeri sokmamış.
    vekil hemen gitmiş belediye başkanı pampasını aramış, cafeye zabıta göndertmiş ceza kestirtmiş.
    halk etkilenmiş demiş ay ne kadar da tayyipsi bir vekil.

ps : videoda görüleceği üzere, cafe sahibi aktroll vekil ince'ye fiziksel müdahelede bulunuyor. orada vekil ince kafayı çakıverse, helal olsun derdim. ama gitmiş zabıtaya ceza kestirtmiş, yani elindeki gücü kötüye kullanmış.
    tayyipsi diyorum.
  • ce ha pe yönetenleri ve seçmeni ne kadar iki yüzlü ortaya çıkartmış siyasetçi,
    kafe olayında , mekan sahibi konuşmasına izin verseydi kafe ruhastıyla resturant işletmeye devam edecekti.
  • cafe sahibinin icinde gezdirilmesiyle sonuclanmis olayin politik tarafi.

evde sinirden hülooooggggg diye bagirirlar artik.
  • bahsedilen videoda ne gibi bir terbiyesizlik yaptığını anlamadığım vekil. çok sevdiğimden değil, fakat adam merhaba demek istemiş. ne var bunda? "siz bana ne zaman geldiniz?" diyor. bildiğim kadarıyla muharrem ince, aşağı yukarı herkesin tanıdığı ve en azından bir kez tokalaştığı biri yalova'da. bu biraz mağdur ayağına yatmak gibi geliyor bana. kadının kamerasını çevirmeye çalışan kraldan çok kralcı olan tip. ayrıca kadının yaptığı ise zaten bir suç. fakat günümüzde bu suçun cezası olma ihtimali yok. suç ise birinin görüntüsünü kişiden izin almadan yayınlamak.

façası yiyen aynısını akp'li herhangi birine yapsın bakalım. en son cihangir'de ne olduğunu gördük. öyle birine aman efendim, sepet efendim deyip 2 saat konuşturup elini öperken, diğerinin merhaba demesine bile engel olmak, net yavşaklıktır.
hesabın var mı? giriş yap