• hacca gitmeyi yasaklayacak ve musluklardan bira akıtacaktır. oruç tutanların karşısında iskender yiyecektir. 300 metre şirk koşusu düzenleyip birinci geleni vaftiz edecektir. ezanı türkçe yapıp tersten okutacaktır.
  • kendi söylemine göre ;

- öğrencilere yılda iki kez 500 tl verecek, kaynak için sarayın ışıklarını kısacakmış,
    - cumhurbaşkanlık sarayını üniversite sınavını kazanan ilk 5000 kişiye verecekmiş, (ışıklar kısık halde herhal)
    - ekonomi için ilhan kesici, başarı hikayesi yılmaz büyükerşen (eskişehir belediye başkanı) , birde abdüllatif şener (onu unuttum özür)
    - cumhurbaşkanı olunca uzay madenciliğini konuşacağını ve yapay zeka konuşacağını söyledi.
    - ekonomi çok kötü, ekomoni için yapacaklarımız var dedi.
    - arada cumhurbaşkanı erdoğan'a bir kaç laf attı.
    - kendi uydumuzu yapacağımızdan bahsetti (evet şuanda yapılanlar var kardeşlerim herhalde metni yazan arkadaş hatırlamıyordu.)
    - başörtüsü artık sorun değil, isteyen kamuda , isteyen evde, isteyen sokakda takacak dedi.
    - canlı yayın yok bize dedikden sonra herkesten cep telefonları ile canlı yayın yapın dedi (arada bir iki kezde hatırlattı)

benim en son izlediğim mitingde bunlar vardı. sormak istediğim ise şu ben bu adaya oy vermeyeceğime rağmen, chp nerde? kılıçdaroğlu neden hala sessiz, nerdeyse her allahın günü çatır çatır tweet atan, " kardeşim adayımız şu gel buraya" diyen adam nerede? kaçınız bu adamın mitingini seyrediyorsunuz.
    tamam diye bir kampanya başladı. peki muharrem incenin reklamcısı o ne boktan seçim çalışmasıdır öyle.

bkz:

ciddi misiniz? adamın yeni mitingi nerede onu biliyor mu seçmeniniz? peki size potansiyel oy verecek adamların sizin ne yapacağınıza dair bilgiyi nereden bulması gerekiyor ince web sitesi

dün ki açıklamınızda manifestoyu biz açıklarız diyordunuz? manifestonuz nerede?

neyse geçelim ekşi elma kokacak 10 dakika sonra burası ...

anladığım kadarı ile kılıçdaroğlu chp seçmenine muharrem inceyi yem diye attı, eğer muharrem ince seçilemez ise, parti içi muhalefet devrilmiş olacak. yine anladığım kadarı ile seçimi kazanmakdan ziyade, tek derdi partinin % sini arttırıp bakın olmadı diyecek.
  • kısır döngülerden uzak durup ilk işinin adalet sistemini düzeltip ohal'i kaldırması ve biran önce parlamenter sisteme geri dönüş çalışmalarına başlamasını umuyorum.

toplumsal barış sağlanmalı,askerin eski saygınlığı ve disiplini tekrar kazanılmalı,fetö ile mücadele devam edilmeli ve tüm komşularımızla sıfır sorun sınırına gelinmeli. kürtleri terör odaklarından kurtarmak için siyaset yapmaları için teşvik edilmeli.

yargılanacaksınız goygoyuna girmeden toplumsal yaralar sarılmalı.16 yıldır kutuplaşma adım adım sürüyor biran önce buna müdahale edilmeli.tek tip insan yaratma sevdasından dönülmeli.

ekonomik,istikrar,işsizlik sorunları bunlar elbet bir şekilde üstesinden gelinecek sorunlar önemli olan devletin en önemli yapı taşı olan adalet ve hukuk sisteminin eski gücüne getirilmesidir.

medyanın tarafsızlığı ve bağımsızlığı sağlanmalı.
  • içimde seçimi kazanır kazanmaz, tüm ekip komple ocak başına gidiyoruz diyecekmiş gibi bir his var.
  • akepe için devleti zarara uğratmaktan dava açmaktır.
hesabın var mı? giriş yap