• valla ne düşünürseniz düşünün . muharrem ince gibi 30 milyon insan var bu memlekette . ben de onlardan biriyim . biraz daha açmak gerekirse. müslümanız ama arada piizimizi yaparız . cumaya gideriz . allahtan korkarız . fakat asiri dindar degilizdir. laik bir devletiz biz az musluman cok musluman kime ne aq. devlet yonetmek baska sey .
  • afedersiniz dükkan neredeyse 1 kilo ayet yarım kilo da hadis alabilirmiyim.malum dini siz pazarlıyorsanız toptan sizden alayım ki indirimli olsun.
  • olağan dini eylemlerden birisidir, islam inancına göre vefat eden merhum ve merhumelerin (erkek ve kadınların) ardından yapılan duadır.
  • hdp oylarini almak icin terorist seloyu yigit yerine koyan tatli su kurnazi simdi de simdiye kadar yapmadigi ibadetleri dualari kendi ideolojisine ters dusse de yapmasi cok manidar. milleti salak zanneden bu zihniyet neyin pesindedir?
    eyvallah anitkabirde dua okunur ama onu 20 sene evvel de yapiyor olsaydi kimse bir sey demezdi.
    ya ilber ortayli'yi aday cikaracaktiniz ya da osman pamukoglu'nu vatanini milletini seven yuce turk milletinden bu sekilde oy alamazsiniz.
    tabi ki din kimsenin tekelinde degildir ama iq seviyesi de degildir. bu sahtekarliktir.
    eksi sozlugun de genel gorusu malumunuz. burdaki yorumlarla muharrem yuzde yetmis kazaniyordu degil mi?
    3-5 puan icin pkk sevicisi bir chp olmasaydiniz keske... partiyi mahvettiniz.
  • allah o duayı kabul ederse ne yapacaksın?
  • allah kabul etsin. muharrem ince, ülkemizde dindar olarak geçinip her türlü ahlaksızlığı yapanlardan daha müslüman bir adamdır. düşünün ki mevcut iktidar mensupları bırakın beş vakit namaz kılmayı ramazanda oruç bile tutmuyorlar. ama sorsanız dini onlardan öğrenecel değiliz...

2004 yılında ankara’da askerdim. anıtkabir’in önünden ne zaman geçsem fatiha okurdum. ayrıca ne zaman bir mezarlığın önünden geçiyor olsam yine fatiha okurum. seküler olarak adlandırılan insanşardan birisiyim. ramazanda otuz gün oruç tutar, her yıl kurban keserim. haftada iki gün arkadaşlarımla oturur içki içer muhabbet ederim. aldığım sevap, işlediğim günah ve ettiğim dualar allah ile benim aramda.

bir insanın ettiği dua ya da ibadeti seçmene gösteriş olarak dile getirmek nasıl bir omurgasızlık be yavşak!
  • (bkz: engelle)
  • helal olsun türk milletine. ne yaptı etti derdini chp’ye bile anlatabildi. bu gidişle chp yönetimi toplu umre/haç faaliyeti düzenlerse şaşmamak lazım.
  • olması gerekenin olmasıdır , ruhuna rahmet okunacak en değerli insandır tarihimizde mustafa kemal atatürk.siyasal islamcılar inanç dünyasını kendilerine ait bir ticarethane belledikleri için şaşırabilirler , kendi hallerine bırakın.
  • neden rahatsiz oldun çomar kardes.
hesabın var mı? giriş yap