• spiker: 2. tura kalırsanız stratejinizde bir değişiklik yapacak mısınız?
    m. ince: peki siz yayın stratejinizde bir değişiklik yapacak mısınız? şu zamana kadar erdoğan 16 miting yapmış hepsini baştan sona vermişsiniz, ben 77 tane yaptım, bir tanesini bile baştan sona vermediniz.

bunun adı soykırımdır arkadaşlar. kusura bakmayın. yandaşlar adına utanmak falan imkansız artık. onların haline üzülüyorum. biri çıkıp şu muharrem ince'ye dur desin artık(!)

video linki burada

not: soykırım terimi ağır kaçmış gibi dursa da benimkinden daha iyi bir sürü benzetme aşağıda mevcut. onlarla idare edin.
  • bu soykırımdır da spikerin gülerek "tabii biz de stratejimize karar vereceğiz." demesi.
    bu nedir.
  • biri de demiş ki sen kimsin ki cumhurbaşkanıyla eşit ilgi istiyorsun, o cumhurbaşkanı o daha çok izleniyor. totomla güldüm buna sayın yazar. öncelikle bu adamların ikisi de şu an cumhurbaşkanı adayı. eşit statüdeler yani. sonralıkla da, rte’nin daha çok izlendiğini iddia etmek net salaklık. daha geçen gün bununla ilgili bi başlık vardı hatta reyting alamamıştı filan. biraz okuyun ve de anlayın.

tanım: muharrem ince’nin ntv’yi rencide etmesi olayı.
  • durduramıyoruz efendim, kör tapa gibi lafı söylediği herkesi tıkıyor. *

yürüyedur porselen diş, senin gülümsemene ihtiyacımız var.
  • tecavüz o, tecavüz.
  • soykirim ifadesi yanlis olsa da, ntv'yi rezil etmesi az bile.

ohal'in olmadigi,

medyanin korkmadan sadece objektif yayinlar yaptigi,

hukumetin ve rte'nin devlet kaynaklarini secim icin kullanmadigi,

hazineden her partinin esit yararlandigi,

adaylarin ekran ya da cezaevi hapsinde olmadigi,

yani kisacasi her seyin adil oldugu bir secim ortaminda;

akp'nin alacagi maksimum oy %30-35
    rte'nin alacagi maksimum oy %33-38
  • muharrem ince'nin yersiz atarlanmalarından, görgüsüzlüklerinden birisidir. sen kimsin de cumhurbaşkanıyla aynı statüye sahip olmak istiyorsun ki? cumhurbaşkanı ol sen daha fazla yayınlan. özel televizyon bu, nerden daha fazla para kazanıyorsa onu yayınlar, demek ki onun kadar izlenmiyorsun...
hesabın var mı? giriş yap