şükela:  tümü | bugün
 • dün fox tv'de canlı yayın konuğu olan muharrem ince'nin bir sözünü sosyal medyada ak partili birçok isim paylaştı.

  (bkz: asıl açıklama tam olarak şöyleydi:)
  "kaybederse gitmez ne demek gitmez? herkezs nasıl gittiyse, demirel 6 kere nasıl gittiyse, o da 1 kere öyle gidecek. özal nasıl gittiyse o da öyle gidecek. herkes gidecek."

  (bkz: medya ve ak partililer açıklamayı twitter hesaplarından şöyle duyurdu:)

  erdoğan yalakası ömer turan: "muharrem inceden skandal sözler. muharrem ince, 'özal nasıl gittiyse, erdoğan da öyle gidecek' dedi. muharrem ince, özal'ın zehirlendiğini bilmiyor muydu? nasıl böyle bir ifade kullanır? ince ne demek istedi? suikast imasında mı bulundu?"

  ak parti mv. metin külünk: "türkiye'nin seçilmiş cumhurbaşkanını canlı yayında tehdit etme küstahlığını nerden buluyorsunuz?
  merhum turgut özal'ın şaibeli ölümünün arkasındaki güçlerden mi aldınız bu teminatı ? "

  ak parti mv. şamil tayyar: "özal seçimle gitmedi, istifa etmedi, görevden alınmadı, şüpheli ölümle aramızdan ayrıldı.
  hal böyleyken; bu örnekle cumhurbaşkanımızın gideceğini söylemek art niyet değilse cehalettir, cumhurbaşkanı adayı için bu da vahim bir durumdur!"

  ensonhaber: "muharrem ince: özal nasıl gittiyse erdoğan da öyle gidecek"

  ajanshaber: muharrem ince ve fox tv'den skandal rezillik

  haber7: muharrem ince'nin gafı sonrası fox tv'den ağır skandal

  yeni akit: muharrem ince'den skandal ifade: özal nasıl gittiyse erdoğan da öyle gidecek!

  belediye başkanı ismail erdem: "sayın ince’den şuursuz bir itiraf.özal nasıl gittiyse erdoğan’da öyle gidecek. bu laf ince’yi bitirir.hani demokratlığı,demokrasiyi kimseye bırakmıyordunuz.eğer demokrasi anlayışın bu ise vay vay vay. tc devleti’nin mayasıyla oynuyorsun,sana devlet teslim edilmez.."
 • bulmuşlar kendilerince koz olarak kullanabilecekleri, kendi kitlelerine kaynak olarak yedirebilecekleri bir söz, çalıp oynasınlar bakalım. cidden bu kadar basit kelime oyunları üzerinden oy çıkarmaya çalışacak kadar mı düştünüz?

  orada o yayını izleyen herkes muharrem ince’nin o örneği ile geçmiş siyasetçilerin zamanı gelince koltuğu bir başkasına bıraktığını, yeniliklerden korkulmaması gerektiğini kastettiğini anladı. baktılar ki çarpıtacakları bir gaf çıkmadı. şimdi de bu tür ucuz ali cengiz oyunlarından medet ummaya giriştiler.

  muharrem ince’yi linç ettiren değil, bazılarının iq seviyesini net bir şekilde gösteren sözlerdir.
 • (bkz: komik)
 • özal zehirlenmedi hatta mezarını açtıklarında zehir açıklaması yapamadılar. özal sağlıksız bir adamdı. houston da by pass ameliyatı olmadı mı? hatta trt muhabiri belki yüzlerce defa bu ameliyatı yapmış cerraha "bir başbakanı ameliyat ediyorsunuz ne hissediyorsunuz" gibi angutça bir sormuştu.

  edit: http://www.radikal.com.tr/…-99-yasinda-oldu-888163/
  bakın bir de prostat kanseri ameliyatı varmış ben bunu hepten unutmuştum.
 • meşazı alma konusunda malum kitle kadar yetenekli olmadığımızdan şahsımın çok da bişey anlamadığı ima... gözleri kısıp, kulakları kulak memelerinden aşağı doğru çekerek tekrar dinleyeyim bi. çünkü bunlar hep büyük resmi görememe yetersizliği.
 • 'muharrem ince'ye saldıracaz da bi zamet malzeme verir misiniz?'

  demek olan ve kıçını kaldırıp malzeme araştıracak durumda bile olmayan
  akepe konuşma metni yazarı başlığı olabiir.
  çalış da ödevini kendin yap denmelidir.
  zira işi zordur linçlik bir söz , bir hareket yoktur.
 • üstünde durmaya bile gerek olmayan organize yandaş medya hezeyanları. boşverin. cevap vermeye dahi gerek yok. konuyu uzatmayın, koz vermeyin.
 • burdan mağduriyet çıkmaz size hacılar boşuna uğraşmayın, ben canlı izledim programı söylediği gayet açık seçik demokratik bir ülkede secimi kaybenden paşa paşa gider dedi.ne yani rahmetli demirel'ı 6 defa mı zehirlediler :)
 • şeref yoksunu satılmış medyaya bu dünya sultan süleyman'a bile kalmadı minvalinde söylenmiş bir sözden bile mağduriyet çıkarttıran açıklama.