376 entry daha
  • yok terazi burcu yok ayın durumu boş boş yorumlar yapılmış, bu düpedüz bir yaşanmışlığın yüz üstüne çıkardığı bir problemdir. 18 yaşıma kadar etrafımdaki herkesin bana başarısız olduğumu söylemesi sonucunda bir karar almıştım. o kadar başarılı olucaktım ki herkesi mahcup edecektim. sonra olansa hergün kendi kendini yiyen, limitlerinin üzerine çıkmaya çalışan ve ulaşamadıkça ya hep ya hiç mantığı ile hiçleşen birey. çocuklarınıza mutlu olmayı öğretin, başarılı olmayı değil zira böyle ne başarılı ne mutlu olabiliyorlar.
  • insanı hasta eden karakter özelliği.nedeni bulunamayan bütün gizemli hastalıkların altından bu çıkar ama düzelmez,düzeltilemez.
  • aslinda bir tur psikoloji hastaligidir...bu profildeki insanlarin ileride karsilasacagi muhtemel hastaliklar takinti ve obsesif kompsuf bozukluktur...rabbim kimseye vermesin. olanida tez zamanda kurtarsin insallah...
  • hayatı zindana çevirir. panik atak olursunuz. iyi yanlarıyla birlikte kötü yanları katlanılmazdır. hele hele tez canlıysanız (bkz: sıçtınız) bir işinizde pürüz çıkıp ertesi güne kaldıysa uykularınız bölünür. günün birinde hayatınızın aşkıyla karşılaşırsanız ancak o zaman tabularınızı yıkabilirsiniz. fakat bu sefer ilişkide mükemmel olmak zorunda olan taraf o değil siz olursunuz. akrep burcu olmanız olası.
524 entry daha
hesabın var mı? giriş yap