şükela:  tümü | bugün
137 entry daha
  • işsiz kalma korkusu adama miting yaptırmış o derece...
  • bugün ibb çalışanlarının düzenlediği "ekrem imamoğlu karşıtı eylem"de grup adına konuşma yapan şahıs.

ben kendisini nihat sırdar'ın programlarından tanır, muhalif bir kimlik sanardım. haberi okuyunca çok şaşırdığımı söylemeliyim.

(bkz: https://www.sozcu.com.tr/…ri-miting-yapiyor-5125823) /
  • emir'in utancı.
  • sanırım kendisini herkes nihat sırdar'ın sabah yayınlarından tanır. dinlediğim zamanlarda kendisini sempatik ve çalıştığı kuruma rağmen fikirlerini özgürce söyleyebilen bir insan olarak bilirdim. ne yazık ki tam tersi çıktı kendisi.

insanları da suçlayamıyorum artık bakması gereken bir ailesi , çocukları vardır belki. yine de o mitingin en ön safında yer alması ve bildiriyi okuması beni fazlasıyla üzdü. buraları okuyor mudur bilemem ancak; bu baskı düzeni değiştiğinde dilerim ki sen de fikirlerini özgürce dile getirebilirsin kazanasmaz.
  • tanımıyorum ama sözlükte gömüldüğüne göre kesin güzel bir adamdır.

(bkz: yanıltmayan genellemeler)
  • tarafını halktan yana değil de ranttan yana olarak belirlemiş kişidir.

kendisine bu yolda bol rantlar diliyorum.
  • türk siyasi tarihinde bir ilki gerçekleştiren şahıs.

belediye işçileri ilk kez, çalıştıkları belediyenin başkanlığına aday olan birisini protesto edip son belediye başkanının partilisinin adayını desteklemek için miting düzenlemiş güzelim ülkemde. korku dağları bekler diyeceğim ama onlar her şeyi ayarlamıştır diye de kaygılanmıyor değilim hani.
  • kendisini 3 hayırla uğurluyoruz. yallah tarihin çöplüğüne...
  • eskiden best fm'de ve ntv sabah kuşağında bağlanıp trafik bilgisi alınan kişi. çok uzun zamandır duymamıştır ismini. haberde görünce şaşırdım
  • eğer ekrem imamoğlu, seçildikten sonra bu zevatı kovmazsa, kendisine verdiğim oyu haram edeceğim.
378 entry daha