şükela:  tümü | bugün
  • kendisi istanbul tıp fakültesi dahiliye mütehassıslarından.
    doçenttir.
    en başta güler yüzlüdür. yardımseverdir. halden anlayandır.
    gerçek bir hekimdir.
    gerek ögrenciligimizde gerekse mesleğe başladıktan sonra çok şey öğretmiştir bize.
    gerçek bir ağabeydir.
  • bahçelievler memorial'da hasta kabul etmektedir.
  • 2019 yerel seçimlerinde ak parti ankara mamak belediye başkanı adayı.
  • çalışma arkadaşım ya
  • kendisi bugün seçim arabasından bütün mamak'a ''geri dönüşümlü alışveriş torbası'' fırlatmış mamak belediye başkan adayıdır.

durakta tek başıma otobüs beklerken benim için aracı durdurup benim olduğum taraftaki camı açtırıp aramızda iki yol olmasına rağmen tam on ikiden isabet ettirmiş, gülümseyerek kafama alışveriş torbasını fırlatmıştır, bu yeteneğini mühendis olmasına borçlu olsa gerek.
    uzun zamandır biri tarafından bu kadar önemsenmediğim için gülümsememe sebep olmuş oy vermeyi düşünmediğim halde sempatimi kazanmış adaydır.

ayrıca devlet bahçeli'ye lokum tutmanın ve melih gökçek'in yol verdiği yaya olmanın ardından siyasilerle olan üçüncü temasımdır.
  • başkan mansur yavaş'tan ayar alanlar kervanına katılmış akp'li mamak belediye başkanı.

https://twitter.com/…hir/status/1171473298984558593
  • meclisin mehmet metiner idir.

mehmet metiner kimdir?
  • ankara büyükşehir belediye meclisi kasım ayı toplantısı 16. oturumunda bülent arınç vari bir açıklama yapmıştır, devamını getirecek mi bakalım?

kaynak
  • 31 mart 2019 tarihinden itibaren mamak belediye başkanı. başkanlıkta yeni fakat adalet ve kalkınma partisi’nde il başkan yardımcılığı, büyükşehir meclis üyeliği de dahil pek çok pozisyonda bulunmuş, halinden tavrından da siyasette toy olmadığı anlaşılıyor. yaptığı hamlelerle mansur başkan’ın şekerini hop hop zıplatıyor. ideolojik değil de belediyecilik odaklı muhalefet yapmasını ankara için olumlu buluyorum. en son hamlesi de mamak’ta büyükşehirin yarım bıraktığı işleri bayrakla işaretlemek olmuş. mansur başkan’ı rahat bırakmayacak gibi duruyor, her eksikliği muhtemelen anında ifşa edecek murat köse. tipi şekli de, siyaset tarzı da tipik adalet ve kalkınma partililere pek benzemiyor. mansur başkan’ın danışmanlarına sesleniyorum, özellikle başkan bu adamla aynı ortamda bulunacaksa yakınlarda insülin bulundurmakta fayda var.
  • akp'nin abb meclisindeki yeni grup başkanvekili, melih gökçek'in sağ kolu.

o kırmızı bayrakları artık mansur başkanım uygun yerlere diker.