• insanın her halimi etkileyici olur, çok acayip bir adam valla sevdiğimden demiyorum çok severim o ayrı nurlarda yatsın . ama başka bir ışık var sanki onun olduğu fotoğraflarda bütün herşey ve herkes flulaşıyor. yüzüne , beden diline bakmak zorunda hissediyor insan kendini . siz hepiniz ben tek diyor sanki fotoğraflarda çok ilginç bir havası var .
  • kirli sakal değil normal sakaldır. yine de güzeldir tabi o başka.
  • ful sakallı hali bilgisayarda bulundurmalık. arada açıp bakarsın, keyiflenirsin atam çok karizma diye.
  • paşamın yüz sene önce ki sakalı, bıyığı moda olmuş. bi tarafta ise badem bıyıklı, hala 1400 ler de yaşayan sözüm ona lider iddia ediyor, ben ortadoğuda lider olacağadsasdhhjj.

bi lider düşünün ki, konuşamadan yüz sene önceden yapıştırsın cevabı.

(bkz: yaşa mustafa kemal paşa yaşa)
  • tek kelimeyle yakışıklıdır.
    bir tek bana mı oluyor bilemiyorum ama atamın fotoğrafını görünce sanki bir aile büyüğümü, akrabamı görmüş gibi oluyorum. aileme ve ilkokul öğretmenime edebileceğim en büyük teşekkürlerden birisi de kendimi atatürk'e bu kadar yakın hissediyorsam onların sayesindedir.
  • yakışıyor adama sakal, ayrı bir karizma oluyor.
  • her hali mi karizmatik olur bir adamın dedirten.. inanılmaz yakışıklı görünüyor..gelmiş geçmiş bütün aktörlere taş çıkaracak kadar çekici ve havalı..
    ancak bir seçilmiş kişinin her yönü bu kadar iyi olabilirdi..
    atam hayranım sana...
  • gerçekten çok yakışıklıymış. ah be güzel adam, harcadın ömrünü beş para etmezlere. o kadar uyarmışsın dikkatli olun diye, o kadar söylemişsin hiç kimse halkın egemenliğinin üstünde değildir diye... şu geldiğimiz noktaya bak!
  • ya bu adam fotoğraflarda ışıldıyor mu yoksa bana mı öyle geliyor? eski fotoğraflar ve videoların tümünde atamız hep bir kendini belli ediyor, duruşuyla, bakışıyla, hal ve hareketleriyle ortamdaki en karizmatik kişi olarak göze çarpıyor. atatürk resminin yabancılara gösterilip kim olduğunun sorulduğu bir video vardı, tanımayanlar ya devlet adamı ya da film artisti olduğu tahmininde bulunuyorlardı. yani o nedenle bu durumun ben çok sevdiğimden değil de gerçekten anlattığım gibi olduğunu düşünüyorum.

atatürk'ten nefret eden bir ak partili türkçe bilen arap kutumu yeşillendirip bu tespitimin kendisinde de geçerli olup olmadığını söyleyebilir mi acaba rica etsem?
  • (bkz: asalet)

ınsana bakinca bir urperti geliyor, hey masallah.
hesabın var mı? giriş yap