• super lig hakem kadrosuna terfi ettirilen istanbul bolgesi hakemi.
  • fenerbahçe'nin avrupa'da çıkacağı hayati maç öncesi istanbulspor'un fenerbahçe'yi biçmesine müsade eden hakem.

istanbulspor'un 2 net kırmızısını ve 4 sarı kartını vermedi. kayıtlara geçsin.

(bkz: #144517592)

şurada sanırım kör kendisi dedim ama bunun körlükle ilgisi yok, bildiğin artniyetli.
  • fenerbahçeli olarak bugünkü istanbulspor maçındaki yönetimini çok beğendim, saçma sapan oyun durdurmadı, çalması gerekeni çaldı, oyunun akmasına müsaade etti, uyduruk penaltıları vermedi.

kötüyü yazıyoruz iyiyi de yazalım, başarılarının devamını diliyorum.
  • galatasaray klanından yeni bir hakem. maçın başından beri fenerbahçeyi doğramakta sonunda gaziantepe golü attırmıştır.
  • kalitesizliğini göstermiştir, seyirciden etkilenmiş galatasaray’a kartları gösterememiştir. rashica’nın kartı, nelson ilk yarının başındaki ve sonundaki kartı, abdülkerim’in ayağa kayarak darbesine veremediği penaltı, keremin penaltısı önce elle oynamayı görememesi, toreira’nın penaltısı öncesi kayseri lehine verdiği faul kararını sebepsiz yere kaldırıp sonraki pozisyona penaltı vermesi.

çok yetersiz bir hakem olduğunu gösterdi. bir daha izlemeyiz inşallah. amatörde top oynayan her hangi bir topçuyu alsınlar bunlardan kat kat düzgün maç yönetirler.

edit: mertens’in hakemi aldatarak aldığı frikikte ikinci sarı karttan kırmızıyı da veremedi
  • lale'nin açtığı orta ile gs-kayseri maçında hakem şikesi yapıyor bu akşam.

nelsson'a vermediği kırmızı normal bir lig için başlı başına iptal sebebidir.

simit sat onurlu yaşa.
  • harika!! maç yöneten hakem. lale orta'ya edilen küfürler işe yaramış, belli
  • hakemin özellikle beden dili çok olumluydu. futbolcu ve teknik heyete karşı yaklaşımı vs. yaşar kemal illetinden yeter çektiğimiz. daha çok maç alması dileğiyle.
  • skora etki eden ne hata yapmış da kudurdunuz la?
hesabın var mı? giriş yap