• (bkz: liseliler bilmez)

hayat ne kadar acımasız. sen 90'larda şu anki piyasanın yanına bile yaklaşamayacağı kalitede albümler yap, dönemin birçok yorumcusuna başarılı şarkılar vermiş ol; yıllar sonra ergenler gelsin seninle taşak geçsin. (bkz: adaletin bu mu dünya)
  • canlı performansı söylenenlere göre gayet kötü olan vokalin mükemmel bir stüdyo albümü..aranjörü..prodüktörü ve o albüme ait yapılmış güzel bestelerinin ekmeğini yemiş olmasıdır..

yanlış hatırlamıyorsam manken sevgilisi ile beraber olduğu dönemlerde tarkan ile kıyaslanması ile ilgili bir soruya kızcağız,tabi ki mustafa derim fransa da gittiğimiz tüm cafelerde mustafa sandal çalıyor tarkan değil diye cevap vermişti

kendisini..uslubunu ve beyefendiliğini severim o ayrı..
  • caliskan bir adam olmasidir.
    evet yaptigi sey duydugum en sığ muzik olabilir, ama bu baska bir sey. ilk iki albumunden kazandigi tum parayi studyo kurmak icin harcamasi ve surekli calismasiyla basarili olmustur.
    siz de manavsaniz mesela, mustafa sandal kadar isinize yatirim yapar ve onun kadar calisirsaniz en iyi manavlar arasina girebilirsiniz.
  • "detay" adlı şarkısı varoluşmuşlukçuluğun en güzel şarkısı olmasıdır
  • soyadıdır.
  • zamanlama olarak, ünlü olabilecek adam kıtlığına denk gelmiş olabilir.
    olabilitesi bi hayli yüksek kanımca.
  • zayıflamak.
    oldukça şişmanken "ona buna şarkı satmak yerine kendi yaptığım şarkıları ben söylemek istiyorum" kararını vermesi, sonra şekli şemali düzeltme amaçlı zayıflaması. yüzü minyon yapılı olduğu için vücut olarak incelmekle kalmayıp yüz ifadesi olarak da evrim geçirmesi. zayıflayan çoğu şişmanın yaptığı gibi işte böyleydim böyle oldum, bunu başardım hohoyt before-after'ları paylaşmak yerine şişman halinin hiç bilinmemesini tercih etmesi. bu stratejiyle "eskiden şişkoydu bu" önyargısını üstüne yapıştırmaksızın net bir çıkış yakalaması.

not: m.ö 90'ları yaşamış biri olarak before halinden sadece tek bir kare fotoğraf görmüşlüğüm var idi. yanlış hatırlamıyorsam samwell tarly'i andırıyordu.
  • --- spoiler ---

o kız beni görmeli bana kazak örmeli
    --- spoiler ---
  • onun arabası var çünkü.
  • ben bu adama sırf iki tas çorba adlı eseri için bile saygı duyarım. gerisini serdar ortaç sevenler düşünsün.
hesabın var mı? giriş yap