• 25 mart 2014 xxx kaydından korkan bir bedevinin boş eylemi.

muta fuhuştur.

şimdi sus ve yalamaya devam et...
  • muta zinadan farksızdır ahlaksızlığı kısmından sonra okumadığım reddiye. zina ne kadar ahlaksızlıktır veya muta zinadan farksız mıdır bilmiyorum ama eşdeğer olduğu şeyler var gözümde.

(bkz: what happens in vegas stays in vegas)

yüzeyselliğimden ötürü özür dilerim.
  • (bkz: oo aklama)
  • komik temellendirme çabaları. insanoğlu çok eşliliği seviyor kabul edin şunu. bak muta ile yaparsan sevap, sevgilinle veya fuck badinle yaparsan günah geyiklerini bırakın yahu. mutanın dindeki önemi zerre umurumda değil. insanların özel hayatı da aynı şekilde. mutanın bu kadar sükse yaratmasının tek sebebi var bu hükümet sex kasetinden çok ekmek yedi. rte bu bir g... girebilir uyarısıdır:)
  • muta zinadır yalanından sonrasını okumadım. ama durun bu konuya uygun bir fıkra biliyorum.

bir ramazan günü adam isten gelmiş, iftarı beklerken karısının yerleri sildiğini görmüş. daha iftara var. kalçalarına bakmış bakmış, baktıkça azmış ve dayanamayıp karısıyla birlikte olmuş. sonra pişmanlıkla ne yapacağını bilemeyip beklemiş, top atılınca zeytini ağzına atıp camiye koşmuş. gitmiş hocanın yanına.
    - ya hocam böyleyken böyle benim oruç bozulur mu?
    hoca sakalını sıvazlamış.
    - sen aslında çok sabretmişsin , sonra topu da beklemişsin. çabandan ötürü bu oruç bozulmaz demiş.
    ertesi gün adam yine eve gelmiş. bakmış karısı camları siliyor. yine dalmış gözleri karısının memelerine ve bakmış bakmış sonunda karısını içeri çekip birlikte olmuş. yine ayni hikaye top atılınca koşa koşa camiye gitmiş. hocaya anlatmış durumu. hoca yine ayni cevabi vermiş. adam bozulmayan orucun rahatlığıyla evine dönmüş.
    ertesi gün bir arkadaşına rastlamış adam. arkadaşı sormuş;
    - bu sene ramazanla, oruçla aran nasıl? adam cevap vermiş;
    - vallahi tam sikime göre bir hoca buldum, benden rahatı yok bu ramazan.
  • yeni yeni kayıtların habercisi olabilecek iddia.
  • muta zinada sahteciliktir. günahınız bile usulsüz ulan.
hesabın var mı? giriş yap