şükela:  tümü | bugün
  • yakarışlı saint motel şarkısı. tipimsin beybi uzatma diyor.

klibi
  • çok hareketli ve kıpır kıpır bir şey. yapana helal olsun.
  • serotonin hormonu sargılatan şarkı.
  • bir rivayete göre çalarken dans etmemesi mumkun olmayan sarki.

ama bunun bir de saint wknd remix'i var ki cok daha fena.
  • pro evolution soccer 2016'nın soundtrack'lerinden biri. güzel bir saint motel şarkısı fakat sözlerinde "nefes alıyon nabzın atıyo bu bana yeter" gibisinden bir anlam çıkıyor gibi geldi bana, ki bu da şarkıyı oldukça ilginç bir şarkı yaptı gözümde. ilgili şarkı sözü şudur:

"you you you're just my type
    oh you got pulse and you are breathing"
  • saint motel'in 2014 yilinda cikardigi enerji veren sarkilardan biri.
    https://www.youtube.com/watch?v=iyvpykrx0xo
  • saweetie diye rapci bi hamfendinin parcasi. her gun radyoda onlarca kez denk geliyoz. sozlerine bakiim dedim:

rich nigga, eight-figure, that's my type
    that's my type, nigga that's my type
    eight-inch big, ooh, that's good pipe
    bad bitch, i'ma ride the dick all night

zengin zenci, 8 haneli (onlarca milyon kazaniyo anlaminda, 10 milyon veya 90 milyon 8 haneli bi rakamdir ya ornegin), iste benim tarzim (iste benim stilim hehe)

20.32 santimetre (yarrak afedersin, 8 inch buna tekabul ediyomus), oo baya iyi tutturulur (nargile tutturmek gibi, burda daha cok ot mot tutturuyolar ya o siselerde, ondan iste)
    fena orospuyumdur, tum gece surerim o siki tee sabaha kadar (bincem ustune vurcam kirbaci bi nevi), iste benim tarzim

sonra bana kiziyolar. aminakoyim bu ve bunun gibiler milyon dolar kazaniyo. kapitalizm, rekabet piyasasi, kafani calistir sen de kazan... sen orda kopek gibi calis ay sonunu cikarama, saweetie 20 santimlik yarraga sarki yapsin, 20 milyon dolar kazananiniz varsa domalirim desin ve dedigini yapip 20 milyonu cukkalasin.

bence cennet burasi. cennet bu iste amk.

*seksizm genlerime islemis. kurtar beni herkules.