• 3 ekim'de albümü çıkacak türkçe rock grubu.

albüm çıktıktan sonra gelen edit: yaklaşık iki yıldır ha geldi ha gelecek diye bekliyordum albümü. albümdeki tarz yelpazesi oldukça ilgi çekici. şimdi ben bu albümde hangi grupları duyduğumu saysam abartma dersiniz. onun için açın siz dinleyin.

ayrıca;
    http://postkolik.com/2014/09/17/narven-geliyor/
  • albümlerini itunes'ta birden 6. sırada görüp merak ederek önsipariş verdiğim ve fındık votka isimli parçalarını loop manyağı ettiğim grup.
  • kendi adıyla çıkan ilk albümü sarı ev etiketiyle yayınlanmıştır. inatla rock diye yutturulan kötü aranje edilmiş pop şarkılarından medet umulan bir ortamda kendi tarzlarını ortaya koyup orijinal bir pop/rock albümü yapmışlar. umarım bu kadar güzel bir iş kıyıda köşede kalmaz ve kitlesine ulaşır, biz de bu ekipten çıkacak yeni abümlerden mahrum kalmayız.

bu arada her ne kadar herkes fındık votka'dan bahsedecek olsa da, benim favorim 'değişime övgü' isimli kapanış şarkısı oldu.
  • albumlari spotify, itunes, amazon ve youtube da hali hazir ve dinlenilebilir olan yirmibes sarkisi acik ara kalbimi fetheden yepyeni grubumuz
    grupta pilot var lan daha ne olsun.
    yeni dediysek elemanlarinin dordu de senelerdir farkli gruplarda caliyorlar zaten.
    su anda findik votka sarkisina klip cekiyorlarmis, keske yirmibes sarkisina cekselermis dedigim, iyi ki ulkemizden guzide gruplarin ciktigina bir kanit olarak gelen guzel dortlu.
    yolunuz acik olsun.
  • youtube'da parçalarını birbiri ardına dinleyip, herbirini bir ayrı beğenmemle benim gibi müşkülpesent birini hayli şaşırtmış grup. müzik çok pozitif, çok renkli, sözler de hiç yabana atılacak türden değil. çok tatlı, çok fıstık bi albüm olmuş kısaca.
  • türk rock müziğine çeşitlilik katan, dinlenmesi gereken grup. "izmir" ve "değişime övgü"ye bayılıyorum ben. "yirmi beş" de çok güzel.
    spotify linkleri:
    http://open.spotify.com/…ist/0gihgbdntw9cqzt8anoy3p
    spotify:artist:0gihgbdntw9cqzt8anoy3p
  • 2014 yılı itibari ile bolu ilinde yapımı sürmekte olan; villa, devremülk, otel ve kongre merkezinden oluşacak termal kasaba konseptli projedir. ismini anadolu'da yetişen bir karaağaçtan almıştır. yatırımcı ortaklar arasında erpiliç firması da bulunmaktadır. inşaatını gezme fırsatı bulduğum proje yeşilin tüm tonlarının görülebileceği bir lokasyondadır.
  • fındık votka şarkısnın klibi gelmiş grup.
    https://www.youtube.com/watch?v=ppe3vdmd6mg

olmuş bu olmuş
  • 7 parçalık aynı isimli albümlerini spotifydan (beleş) dinledim ve diyebilirim ki genel olarak başarılı buldum elemanları.

klip çektikleri findik votka albümün parlayan yıldızlarından keyifli bir rocker. sinetezya'nın nakaratına hastayım. "yirmibeş" ikinci bir single olacak keyiflilikte bence; özellikle de solosu. "mevsimler" de albümdeki bir diğer favorim olan ballad.

albümün negatif yanlarından biri gerçekten kısa olması. aynı problemi murat ilkan'ın fanus albümünde de yaşamıştık.

not: fındık votka klibinden anladığım kadarıyla davulcuları gerçek hayatta kurmalı bir oyuncak
  • nihayet albümlerinin tamamını dinledim ve diyeceğim odur ki, yedi şarkı bana yetmedi. fındık votka ve izmir'de loop'a alınacak cinsten, müthiş eğlenceli şarkılar. değişime övgü ve sinestezya albümün lirikalite yönünden öne çıkanları. dinledikçe güzelleşmesi de cabası. bu grup olur, yolları açık olsun.
hesabın var mı? giriş yap