beren

  • 2095
  • 0
  • 0
  • 0
  • 5 ay önce

bakire gelin arayışı

tanıdığım insanlardan gözlediğim kadarıyla bu arayışa dahil olan 4 grupla sık sık karşılaşılıyor. bunlar:

1) türk toplumunun ahlak kuralları gereğince kadın evlilik öncesinde cinsel ilişkiye girmemeli diyenler ki bunlar sanırım azınlıkta.

2) " ben modernim iyi güzel de önceki kız arkadaşımın eski erkek arkadaşıyla öpüştüğünü düşünmek bile beni delirtiyordu, onunla yattığını bilsem kendimi kötü ötesi hissederdim" diyerek kıskanç ve sahiplenici kişiliğe sahip olduğunu realist biçimde ortaya serenler. bu kategorideki arkadaşlarıma göre bir kız isterse 1 kişiyle yatmış olsun, farketmez. o birlikte olduğu 1 kişi dönüp dolaşıp erkek bireyimizin kafasını yiyecektir bir şekilde.

3) ortam orospusu bir tiple çıkıp duygusal travma eşliğinde kafayı sıyıran, "kadınlara güvenmem" modundaki tipler. bu gruba dahil olanlar çıktıkları bakire olmayan her kadına "%100 motordur" düşüncesiyle yaklaşırlar. "sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş"den çok "sütten ağzı yanan yoğurdu çöpe atar" motto'suyla hareket ediyor gibiler.

4) bakir olup " ben bu kadar senedir sıkı bir sevişemedim, ben yapamadıysam o da yapmamış olsun"cular da vardır ki onları gerdek gecesinde müthiş bir curcuna beklemektedir.

not: yukarıdaki gözlemler 1 milyon denekle yapılmamıştır ama yüzeysel de olsalar geneli kapsadıklarına inanıyorum. feminist ve kadın cinsel özgürlüğünün gerektiği gibi yaşanması gerektiğini düşünen sözlük bayanlarına selam ederim.

devamını okuyayım »
12.11.2003 03:35