• iş çıkışı bira içmeyi( gün batımında), akşam rakı sofrasında olmayı seven biriyim. ve bunların hepsini sevdiklerim olmasa da tek başıma yapabilirim.
    kendini bilmezleri dinlemem. değer verdiğim insanların düşüncelerine önem veririm.
    hepsinden ziyade her zaman doğrunun söylenmesi gerektiğine inanırım ve ben böyle yapıyorum.
    zaman benim için kıymetli, değer verdiklerime vakit ayırırım, yada kaliteli yalnızlığı tercih ederim.
  • cebinde iki ayrı not taşıyacaksın.
    birinde: ”dünyanın merkezi sensin”.
    diğerinde: ”bir hiçsin” yazacak.

yaşadığın hayattan zevk almamaya başladığında birinci notu.
    kendini bulunmaz hint kumaşı sanmaya başladığında ise, ikinci notu okuyacaksın..

dr.erdal kınacı
  • 24 yıldır 7 yaşında biriyim.
  • insanın kendisinden bahsetmesi edebe aykırıdır.
  • gözleri kenafir elleri şifalı
  • herkes gibi değilim bilakis herkesten farklıyım, güçlü bir mental sağlığa sahibim, düşmekten ziyade ayağa kalkmaya endeksiliyimdir, kazanmayı da severim lakin şartlar ne olursa olsun doğru olan neyse öyle kazanmak isterim.
  • aksi, lanet, bazen narsist, genellikle uyumlu,kahrolası ve ölmek için uygun zamanı bekleyen, kitaplarla hayat bulan bir kadın.

ilk iki sıfatın 4. ile uyumsuz olduğunu biliyorum. o yüzden dengesiz de dersem tam olur.
  • kendinizi tanıtmanızı isteyen, bir soru cümlesi ..

cevap vermek isteyen kişinin kendisini iyi tanıması ve bunu da dürüstçe anlatabilmesi, zannımca büyük bir hünerdir ..
  • kendimi yorumlamam çok objektif olmasa gerek, beni tanıyanlara sormam gerek gerçi onlar ne kadar objektif yorumlarını benimle paylaşır orası aşikar :)
  • (bkz: maymun kral)

ben iyi biriydim
    ben iyi biriydim eskiden ben
    gizlenirdim
    hep gizlenirdim her şeyden ben

taştan ağaçlarda, ıssız ormanda
    yüzü bir başka
    öfken bulsun seni kendinden başka
hesabın var mı? giriş yap