• arda turan'ın eski sevgilisi. sinem kobal'dan net kere net daha güzel.

tribüncü kız > yapmadığı bir işi bıraktığını açıklayan kız :(
  • twitterdan herkese boş boş sallayıp durmaktan başka bir şey yapmayan bayan.
  • gstv'de işe başlayan bayan. haber
  • ergen bir ablamız kendisi. ismi gibi çok nazlı. hayır arkadaş bende salaklık ki bu kızı takip ediyor(d)um. bitmek bilmeyen saçmalamalarından sonra hemen unfollow ettim tabii. kendisi 1 gr eleştiriye gelemiyor ve hemen atarlanıyor. kendisine tavsiyem tv dünyasında yer almayı düşünüyorsa eleştiriye açık olmalı ve her zaman kendi dediğinin doğru olmadığını idrak etmeli. eleştiriye gelemiyorsan da twitter'ını kilitle, kimseyle muhattap olma ve kendi başına takıl, bu işlere de girme.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)

bu arada o değil de benim bir diğer merak ettiğim konu arda turan'la özel fotoğrafları nasıl basına sızdı acaba? arda'nın yapacağını zannetmiyorum. bir düşünün bakalım acaba kim servis etti? ben bulamadım.
  • ridvan'in katilacagi programa cok sevgili ablasi lube ayar'ı da davet edecek mi merak konusu. hep beraber gunah kecisi ilan ettigi fenerbahceyi konusurlar.
  • arda turan'in eski sevgilisidir. suanda da galatasaray tv'de calismaktadir. demek arda'dan ayrilmasa kanalin basina bu kizi gecireceklerdi...
  • burak yılmaz, sabri sarıoğlu, ayhan akman gibi futbolcuları gs tv'ye girmeden önce aşağıladığı tweetler ortaya çıkan spiker.

http://r1308.hizliresim.com/1d/r/rtm5b.jpg
  • gönül verdiği takımın futbolcularıyla ilgili anlık performans iniş çıkışlarında herkesin yazdıklarından farklı bir şey yazmamıştır. hatası o kulübün bir kurumunda işe başladığında bunları elden geçirmemek olmuş. kendisi hakkında bunları yazmamın sebebi de olgunlukla özür dilemesidir kırılan herkesten. yaptığı hatadan dolayı işinden olursa "eski yeri" olan tribüne keyifle döneceğini de belirtmiş ayrıca.
  • arda turan'ın eski sevgilisidir.
hesabın var mı? giriş yap