• ulan 27 yaşıma geldim. hala all star izlerken peder bey çatkapı içeri girer de dansçı kızlara denk gelir, tutti frutti gibi şeyler izliyorum sanar diye tırsıyorum amk.
  • sırf saha kenarında pezevenk gibi giyinmiş basketbolcuları izlemek için kalktığım organizasyon.
  • oturarak smaç vuran adam, smaç yarışmasını kaybetti.

bakın oturarak diyorum.

adam havada oturarak smaç vurdu ve kaybetti.

düşünün, öyle oylama vardı.
    kapat televizyonu, kapat kapat.
  • görüyoruz ki steve nash'i forvete koy umut bulut'tan daha iyi oynar alşskfşlsakfşa
  • birazdan alp kırşan'a bağlanıp oyunculara ödülün sucuk ekmek olduğunun açıklanmasını beklediğim organizasyon.
  • tv8'in yayınlamasından dolayı onlara bir teşekkür olarak 3 gün boyunca televizyonda tv8'i açık bırakarak reytinglerine katkıda bulunacağım. ayrıca murat özarı fikret engin ikilisine spikerlik görevi vermezler diye düşünmek istiyorum. çünkü tam smaç yarışmasının ortasında çörek otunun faydalarını dinlemek sikik bir durum olurdu evet.
  • bence aaron gordon seneye şunu yapmalı :

serbest çizgisinin bir adım ilerisinde aynı maskot olacak. maskot elleriyle kafasının üzerinde bir tepsi yoğrulmamış çiğ köfte tutacak. aaron koşacak, zıplayıp tepsiden bir miktar harç alıp bunu bacaklarının arasından geçirdikten sonra havada yoğuracak. o sırada steve nash ayağıyla alley oop pası atacak, aaron sağ eliyle topu tutup bir yandan da sol eliyle çiğ köftesini yerken, topu panyadan sektirip kirlenen ellerini şortuna sildikten sonra bir windmill hareketiyle smacı basacak. zbamm!!!

sonra takımlarını çekip güneş gözlüğünü takarak "skerim sizi de yapacağınız işi de..." diyerek evine gidip portakal soyacak.

hayalim budur. yakışanı budur.
  • gençler vince carter posterini yatağının karşısında yıllarca taşımış birisi olarak söylüyorum. gordon'un yaptığı o her neyse, smaç yarışması tarihinin bir numarasıydı. s.keyim diğerinin serbest atış çizgisini. 91 senesinden beri seyrediyorum amk.

(bkz: hassiktir be rıfat abi)
  • doğu karmasında hiç kürt oyuncu bulunmuyor. işte bu ırkçılıktır.
  • ulan kaan kural, murat kosova, tmac, nash, kobe derken o nba stüdyo'lu, beyaz tahtalı, keçeli kalemle haftanın 5'i nin yapıldığı o güzel yıllar geldi hatrıma..

;(
hesabın var mı? giriş yap