şükela:  tümü | bugün
  • kırmızı ışıkta arkadan çarptığı aracın sahibini bıçaklayarak ölümüne sebebiyet veren kişinin cümlesi.

- ne kadar basit değil mi. pamuk ipliğinde yaşamaya mahkumuz bu insan olmayı öğrenememiş yaratıklar yüzünden..

detay merak edenler için;

kaynak haberden bir kesit;
    "konya'da 26 yaşındaki orhan kingütmez, iddiaya göre, kırmızı ışıkta aracına arkadan çarpan otomobildeki 17 yaşındaki a.ç. ile tartıştı. a.ç, tartışma sırasında kingütmez'i vücudunun 4 yerinden bıçaklayarak öldürdü. 2.20 promil alkollü olduğu belirlenen a.ç., kingütmez'in öldüğünü öğrenince polise, ''ne yapayım öldüyse öldü. hepimiz öleceğiz" dedi."

şu da bu katilin arkadaşının ifadesinden bir kesit;
    olayın ardından kaçan sürücü serkan yıldırım ve arkadaşı a.ç., polis tarafından kısa sürede yakalandı. gözaltına alınan sürücü serkan yıldırım'ın 1.50, a.ç.'nin de 2.20 promil alkollü olduğu tespit edildi. yıldırım, polise verdiği ilk ifadesinde, ''önümüzde durdu. sonra sürücü araçtan inip 'bana çarptınız' dedi. sürücü benimle konuşurken arkadaşım a.ç., arabadan inip bıçakla saldırmaya başladı" dedi.

kaynak: haber
  • ben de kazayla falan öldü sandım. velet önce çarpmış, sonra inip 4 yerinden bıçaklamış. biz gta'da bile yapmıyorduk bu kadarını.