şükela:  tümü | bugün
 • yatırım fırsatı bir coin.
  toplam adeti 13 milyon. dolaşımda 12 milyon adet var. bu sayılarda ki bir coine göre fiyatı uygun. 50000 satoshi civarı fiyatı var. yakında harekete geçebilir.
 • waves, neo, lisk, stratis, ethereum gibi bir blockchain platformu sunan ve aynı isimli bir de coini bulunan girişim. küçük bir takımları var ve henüz yeterince ilgi çekmiş değiller. dolayısıyla fiyatı kesinlikle değerinin çok altında. arzı çok az olduğundan (13,431,149) neblio platformu kullanan tokenlar piyasaya çıkmaya başlarsa fiyatı aya doğru yol alabilir. ama uzunca bir süre yerinde sayma ihtimali de var. yani klişe tabirle "al unut" coinlerden.

  https://coinmarketcap.com/currencies/neblio
  https://www.reddit.com/r/neblio/

  bu da kendi siteleri:
  https://nebl.io/

  bir miktar cüzdanınızda bulunsun. neblio şu an sadece 7.84 dolar.
  edit: bu arada pos mantığıyla çalışıyor. yani cüzdanınızda neblio tutarsanız size neblio kazandırıyor. yalnız malesef çok az neblio veriyor. şurdan pos hesabı yapabilirsiniz:
  http://nebliostats.com/calculator.php

  nerdeyse teb'den bile az faiz vermiş oluyor, ahah.
 • son üç günde deliren coin.
 • ayin 4unde 5500seviyelerinden aldim, ki yaklasik 10 dolar seviyelerinde idi. simdi 30.000'den yani 42dolardan islem goruyor ki, bu seviye 45binin yani 64dolarin duzeltmesi olarak gorulurse nasil bir cildirma yasadigi daha net anlasilir.

  edit: an itibariyle 60 dolar! 5 gun icinde 150 dolarimi 900 dolar yapan coin. yatirimimin tumune konu olsaydi 30.000 dolar sahibi yapabilirdi. ve henuz yolun basinda sayilir:)
 • nereye gidiyorsun neblio :( 3 saat icinde 40 dolardan 60 a cikti. yil sonuna 1000 olur mu acaba :)
 • küçük beyin 9$'dan 65'e olan kisa yolculugunu onceki entrylerimizde anlatmistik. simdi, bu entrynin yazildigi yıkım gunlerinde, yani btc 9005 usdyi bulmusken tum coinler zarar yazarken nasil da %50'yi zorladigini not etmek istedim. piyasalar normallesene kadar bu densize binin ve sonrasini izleyin. 1 ayda hacim ranki 150lerden 65e geldi. ilk 20de yer bulmasi isten degil ve 3 haneye varmasi tek basarisi olmayacak.
 • 60 dolardan bir anda 15 dolara düşmüş, şu an 28 dolar olan coin. parasının %75'ini kaybetmek isteyen varsa girsin.