• tam bir sik kırığı olan muavin.
  • memleket üzerinden ayrımcılık yapmak gibi olacak ama olsun anasını satayım. bunlar ayrımcılığın dik alasını zaten yapıyorlar.

kendisi affedersiniz konyalıdır.

*** meşazını aldım nurettin abey !! sendæ var mısın??
  • bursa süleyman çelebi anadolu lisesi müdür yardımcısı. skandal paylaşımı ile gündemde:
    https://twitter.com/…feci/status/876121855861673984
  • tecavüz ve şiddet ima eden "egitimci".
  • kendisi super bir egitimcidir. ancak umuyorum yarin oburgun bana denk gelmesin. kendisi arap degildir ancak araplari cok seven, kifayetsiz birisidir.
  • ailelerin çocuklarını emanet ettiği bir okulun, tecavüz ve cinayeti espri malzemesi yapabilecek tıynetteki müdür yardımcısı.
  • bu düzen değiştiğinde; -ne sandın delikanlı, ölümsüz dedikleri mussolini'yi ayaklarından asıp sallandırdılar medeniyetin beşiği italya'da- bu arkadaşı da, hasret gidersinler diye bir türlü unutamadığı tecavüzcü katilin koğuşuna koyarlar elbet. bu entry de bir hatırlatma notu olsun bu tarihten.
  • yaptığının ahlaksızlık olduğunun farkında olamayacak kadar cahil,insanlık tarihinden ve birikiminden bihaber,sapık bir müdür yardımcısı.

sapıktır çünkü dediğinin meali şu: bu ülkede bir yerden bir yere yürüyeyim dersen tecavüze uğrayıp öldürülürsün. o yola çıkan bunu göze almıştır. başına gelirse kendi kaşınmıştır.

cahildir, insanlık birikiminden ve tarihinden bihaberdir. bu nedenle ahlak yapısı din ve onu yorumlaması üzerine kurmuştur. canının istediği gibi de yorumlar. tecavüze uğrayan öldürülen bir kadın (zaten gayrimüslim) kaşınmıştır ona göre!

cahil adam kimliğini din ve kişi kültleri üzerinden tanımlar. bu zavallının kimliği şudur '' müslüman,hanefi,türk, rte''
    bu sığ kimlik onu türkiye gibi cehaletin saygı gördüğü,düşünmeyen bir topluma sahip bir ülkede her türlü mevkiye getirir. müdür yardımcısı da olur sendika başkanı da olur. doğal-kültürel seleksiyonu işletemiyoruz.

böyle düşünmekten aciz,sığ,cahil kafalara ihtimam gösterip koruyup kollayacağımıza bir çırpıda bunları silip atsak,cahilliği yersek bunlar azalacak ve daha ahlaklı daha vicdanlı bir toplum olacağız.
  • mesajında allah'ı eksik etmeyen bir kişi bir de bu.
hesabın var mı? giriş yap