• tuvalettesinizdir. sıçma eylemini tamamlamışsınızdır. eliniz tuvalet kağıdına uzanır. bitmiş olduğunu veya çok az kaldığını nefretle algılarsınız. eğer şanslıysanız tuvalet dolabından bir adet temin edersiniz ve temizlenme işini halledersiniz. nefretin haykırmaya dönüştüğü an ise dolapta da bir adet bile rulo kalmamış olmasıdır. bu durumda o şekilde tuvaletten çıkamayacağınıza göre(en azından benim içim kaldırmaz) ev halkından acil olarak tuvalet kağıdı talep edersiniz. evde de kimse yoksa ve tuvalet kağıdı da kalmamışsa işte o zaman iş yaratıcılığa kalıyor . . . sanırım o zaman tuvalet kağıdı lüksünden vazgeçip peçete, selpak ve bu nevi şeylere başvurmak gerekecektir . . .
  • zor bir sınav sırasında, sınav da pek hoş geçmemekteyken, kaleminizin ucunun bitmesi veya bozulması . . .
  • uzun bir entry girmekteyken bilgisayarın çökmesi
  • tetrinet oynarken swap bombası yemek . . .
  • herhangi bi projenin ve sinavin ayni gune kalmasi ve gece boyunca uyumamak sonucunda ikisini de halletmeye calismak.
    gecenin saat 2si olmasi ve hala projeye baslanmamis olmasi
  • tetrinet oynarken netten kopmak ve ii giden oyunun bok olmasi
  • sevgilinin evinde 3 günlük boku tuvalete bırakırken "aaa sevgilim o tuvaleti kullanmıyoruz biz , sifonu çalışmıyor" uyarısıyla karşılaşılan an..
  • her zaman evin anahtarı cebinizde dolaşmanıza rağmen o sabah ne hikmetse yanınıza almamışsınızdır. yorgun argın okuldan veya başka bir yerden dönmektesinizdir. kapıyı çalarsınız; ilk zil de bile içinize bir şüphe doğar. iki, üç derken, benim gibi sinirli bir insansanız son hareketiniz kapıyı tekmelemek olacaktır. hiçbir zaman anlamadım: neden evde olmayacakları zaman bana anahtarını mutlaka al, diye tembih etmezler ki . . ?
  • bir gece vakti hiç ummadığınız anda daha önce milyon kere ondan ne kadar nefret ettiğinizi,sizinle nasıl oynadığını,ne kadar yalancı biri olduğunu düşündüğünüz eski kızarkadaşınızı görmeniz....
    3 saniyelik budalama durumlarından sonra size sarılmasına,bedeninize değen o tanıdık vucudun çekimi etkisinde tüm bunları unutup onu ne kadar özlediğinizi ve ne kadar çok sevdiğinizi söylemeniz..ve bir kaç dakka sonra gecenin karanlığına karıştığında ise içinde bulunduğunuz pişmanlık dolu saniyeler..
    (bkz: girl power)
  • vapuru belki bi ihtimal yakalarim du$uncesi ile be$ikta$ ahalinin arasinda matrixvari geci$ler sergiledikten sonra vapur iskelesi insaninin yuzunuze son kapiyi kapatmasi ani.
hesabın var mı? giriş yap