• odtü bilgisayar mühendisliği'nden emekli olan prof. dr. yarı zamanlı öğretim üyesi olarak odtü enformatik enstitüsü'nde ders vermektedir.

aynı zamanda cemal yalabık'ın eşidir.
  • eskiden ders aldığım bir hoca.

hangi ders olduğunu hatırlamıyorum tek hatırladığım yer kabuğu henüz sıcaktı.
  • vefat etmiştir
  • nurlar içinde yatsın, cok iyi kadındı, çok iyi eğitmendi. allah(c.c.) gani gani rahmet eylesin.
  • türkiye'de image processing, pattern recognition gibi konuları çok eski dönemlerde çalışmaya başlamış ve çok büyük hocalar yetiştirmiş eski bir odtü bilgisayar mühendisliği hocası. yine, ülkemizde bilgisayar mühendisliği alanının gelişiminde büyük emekler vermiştir. bugün ve gelecekte türk mühendislerinin yazdığı her satır koddan sevap kazanması dileğiyle... başımız sağ olsun.
  • birgun sınav olduk, computer organization, çok fena hazırlanmıştım, çünkü midterm bir çok kötü geçmişti
    , ikinci sınava deli gibi hazırlandim. sınavda hakikaten nefis cevaplar verdim, sınavdan sonra eve gittim, kitabı açtığımda sınav sayfalarından ikisini vermediğimi farkettim, hemen neşe hocaya koştum, hocam dedim ben bunları vermeyi unuttum, affınıza sığınarak almazsanız haklısınız dedim, masanın üstüne bırak dedi, bıraktım çıktım, okumuş kağıtları, sınavda yaptığıma ikna olmuş, o sınavdan çok iyi bir not aldım, dersi geçtim, okul uzamadi.

biraz önce aklıma geldi hocamız, ışıklar içinde uyusun, dünya tatlısı bir insandı.
hesabın var mı? giriş yap