• buraları muhtemelen okumuyordur ama allah aşkına "rezervleri var, "bu konuda benim de rezervim var" demekten vazgeç. "çekince" de şuna ya, rezerv ne? petrol rezervi mi bu!
  • kim ne derse desin şahane bir karakter olduğunu düşünüyorum, gazeteciliğinin haricinde de çizdiği personayla, triathlon sporcusu olmasıyla, veganlığıyla, hak ve özgürlüklere bakış açısıyla örnek biri olduğu kanısındayım, her teşvikiyede huskylerini gezdirirken gördüğümde yüzümde gülümsemeye sebep oluyor kendisi, iyi ki var.
  • bir ara herkes övüyordu şimdi herkes yeriyor. ekşicilerin tutarsızlığını gösteren habercidir.
  • birileri oturup ciddi ciddi bunu dinliyor ya, ülkedeki cehalet ve ahmaklık seviyesi için bir göstergedir. şu muşmula kılıklının tipini beğenen abazalar nasıl bir yokluk içinde bilmem ama, sesini kapatıp seyredebilir. onlar muaf.
  • deprem yayınları takip edilmesi gereken yayıncı. kendisi de deprem bölgesine bugün gidiyor.
  • televizyon vs. çalan hırsız yağmacılarına karşı, birkaç aç kalan masum depremzedeyi göstererek “vur emri verilirken biraz düşünmek lazım” diye duyar kasmış.

samanyolu ve ahaberden kadro alamayınca muhalif tarafa atanan tip işte. mümkünse vur emri bunun gibilere de uygulanmalı. tamamen zararlar.

kaynak: https://twitter.com/…ngu/status/1622870096371654656

edit: yurdun insanının iq seviyesini unuttuğum için biraz daha anlaşılır yazdım.
  • şu felakette bile kan dökmekten bahseden bir faşistin vur emri verilmeli sözlerinin tersini etti diye laf ediliyor. şaka mısınız olum siz? insanlar aç, insanlar susuz, insanlar soğuktan donuyor. sıcak evinizde oturup bir kaç tane televizyon çalan dallamayı gösterip, insanların çoğunun yaşadığı sefaleti görmezden gelmek size kolay geliyor tabii. yağma tabii ki olacak. çoluğu çocuğu aç mı kalsın insanların? köyleri geçtim, üç gündür koca koca şehirlerin merkezlerine bile ulaşamayan, insanlara yiyecek, içecek getiremeyen, muhalif belediyelerin getirdiği yardımların üstüne çöküp, onları bile dağtamayan beceriksizleri mi beklesin insanlar? açtırırsın tüm marketleri, insanlara bedava dağıtırsın ürünleri, sonra halkın 24 yıldır verdiği deprem vergileri ile ödersin marketin parasını.
  • buradan kendisine sesleniyorum. adem metan denen zararlı ile ortak yayın yapma. ahlaksiza laf anlatılmaz , laf sokulur. bu yalakayi programina alacaksan. bol bol laf sok. rezil et. başka gazeteci mi yok.
  • deprem suriye'yi de etkilemişti halbuki, suriye'ye gitmemesine şaşırdım.
hesabın var mı? giriş yap