• 7 sayfalık whitepaper ve 12 kişilik bir ekip ile ne kadar toplayabilecekler merakla bekliyorum.

edit: sitenin ingilizce versiyonunda hala türkçe içerikler mevcut, takımdakilerin linkedin ve facebook sayfalarına erişilemiyor, kendilerine manual olarak da ulaşamadım. telegram desteği ve herhangi bir sosyal medya hesapları yok.

(bkz: sazan.avi)
  • yol haritasına bakınca ne olduğu belli olan ıco
    (bkz: scam)
  • kripto para furyasında yeni akım. üstelik yerli. yatırım yapmayı düşünenlerin beyinlerini zorlamalarını tavsiye ederim.
  • siteye girdiğiniz an sazan.avi olduğunu anlayabileceğiniz yerli kripto para oluşumu.
    hadi site inandırıcı geldi youtube videosuna falan kandınız, ekipteki ilk likedin hesabına girip yine ne kadar sazan.avi olduğunu anlayabilirsiniz.
  • incelemesini yaptım.
  • alacağım yok ama. oraya sayaç koyup aksiyon yaratıyorsunuz sonra nex token al butonuna basınca hala 1 mart 00 00 da başlıyacak falan fıstık. daha sayaç ve token al butonunu entegre edememişsiniz gelmiş dünya
    kripto borsası rerere rörörö diyosunuz.

hadi ordan derler adama
  • (bkz: jet fadıl)

ben olsam uzak dururdum. okadar ciddi bir oluşum ki üç beş kişilik ekip. sosyal medya hesapları yok. linkedin yok olanlara bakıyorsun sadece isim var falan. neyse havaya saçacak paranız varsa gidip alın tabii.
  • işin içinde eylem cülcül var kaç kaç kaç
  • hem ethereum altyapisi kullanip hem de "yerli ve milli" diyebilmeleri bile guvenilir olmadiginin gostergesi. google altyapisi kullanip "yerli ve milli" arama motoru yapilan ulkede bunlarin olmasi normal tabi.

kesinlikle uzak durulmasi gereken ve hicbir sey vaadetmeyen bir scam.
  • madem yerli, o zaman bu x nedir? diye sorduran.
hesabın var mı? giriş yap