2 entry daha
  • kanımca kendisinin tarzı bu. başka türlü bakamıyo zaten. ne yapsın?

edit : peki zamanın ötesine kadar gönderilen bu entryme karşılık ben ne yapayım? merak ettiğim bu entariyi beşiktaşlı fanatikler anelkadan gol yedikleri için mi kötülediler yoksa fenerbahçeli fanatikler yanlış anlayıp way amuna kodugumun ewladı* anelkanın babasına bacısına sövmüş deyu mu basıverdiler çok kötüye?
    şaşıracaksınız ama (bkz: evet fenerbaçeliyim)
  • yetenek ve bakis cesitliligi, ayni zamanda gol attiginda yasadigi sevinme triplerinin hemen hepsi thierry henry ile hemen hemen aynidir, fransiz golculerdemi bu trip var yoksa bunlarin soyumu boyle bilinmez, ayrica bildigim kadari ile anelka henry'den once yildiz olmus bir sporcudur, henry ondan kopya cekiyorda olabilir.
  • tuncay şanlı'nın "hakkaten ne arıyo lan bu burda bi saattir" bakışıyla desteklenen bir bakıştır. akabinde alex'in "abi karışma sen bakınır bakınır gider birazdan" bakışıyla cevap vermesiyle daha bir anlam kazanan bu buğulu bakışlara son noktanın, ümit özat ve selçuk şahin'in beraberce yaptıkları "abi şu tarafta aradığın" bakışıyla koyulduğunu düşünenler yanılır, zira iki futbolcunun da nereye baktıkları hepimizin bileceği üzere gözlerindeki sorunlardan dolayı şüphelidir.

işte anelka'nın bu bakışının devamlılığından da bu futbolcular sorumludur.

tabi.
  • anelka'nın bu şeklinden dolayı manchester city taraftarı, onun hakkında "oh anelka gol attığında bile sevinmez" içerikli tezhürat yaparmış. ben kulaklarımla dinlemedim, cengiz alpman abimiz zamanında öyle yazmıştı.
  • (bkz: poker surat)
2 entry daha
hesabın var mı? giriş yap