şükela:  tümü | bugün
  • bir ekşi sözlük yazarı, bilecikli.
  • başkalarının işlerine burnunu sokmayı çok seven bir yazar. nick altıma girdiği, "kınadığın şeyi yaşarsın" cümlesine de güldüğümü ifade etmeliyim. *

kendisini, nick altıma daha da uzun şeyler yazmaya davet ediyorum yine de. severim böyle şeyleri. bundan da gocunmuyorum, yazmayı da okumayı da seven biriyim. yeter ki yazılanlar nitelikli olsun.

aynı zamanda, sözlüğe girdiğim 500+ entryi havadan sudan şeyler olarak bulmuş. birisi kendisine hatırlatsın ki sözlük böyle kuruldu. sözlüğün ilk entry'si 'pena' başlığına girildi. burası kutsal bilgi kaynağı idi zannımca. ben de elimden geldiği kadar, 'havadan sudan' ne var ise, doldurmaya çalıştım. tıpkı pena başlığının ilk entrysi gibi. 'havadan sudan' şeyler, niteliksiz şeyler demek değildir. hiçbir başlık altında kışkırtma yapmamışım, bilgi entryleri girmişim öyle ya da böyle, küfürlü entry girdiğim bir başlık zaten yok. cümlelerin sonuna random atmamışım.

yine de kendisine tavsiyem biçime değil, öze odaklanması yönünde olacaktır. bu nacizane tavsiyeyi umuyorum dikkate alır. nick altı girdisini başlarda önemsesem de, artık pek umursadığım söylenemez. bu noktada, kendisi dilediğini yazabilir nick altıma. benim de yaptığım gibi. özgür pek tabi.

kendisini kutlar, yazılarının devamını dilerim. sözlüğe dönüşümü "kutladığı" için de teşekkürleri borç bilirim. asıl "üstad" sensin sevgili yazar, bize ne hacet. * her konu hakkında bir bildiğin var nasıl olsa.
  • üstteki şaşkının nick altı romanlarından nasibini almış yazardır.

yazar olmasının yanı sıra oldukça dikkatli bir okurdur. "haydin lince" başlıklarında gözden kaçan ayrıntıyı hemen yakalar. videolarda gösterilenin ötesindeki ayrıntıları görür.
  • bana iş bulacak hayırsever yazar. badim. kamkam. üniversiteden ev arkadaşım.

özü sözü bir delikanlıdır. esprilidir. sabahları tuvalete kol gibi bok bırakması olmasa mükemmel ev arkadaşının tanımıdır.

neşen hiç bitmesin kardeşim. aklıma geldikçe buraya anılarımızı bırakırım. o dolgun dudaklarından öpüyorum.