• "süper güçlerini ilk keşfettiğinde saçmalayan süper kahraman" gibi gayya kuyusu gibi espri kaynağını bile doğru düzgün kullanamamışlar. bende uyandırdığı tek duygu tombik keltoşun kafasına şapşapşap diye hafif tokat atma isteği oldu.
  • sadece zaman geçirmek ise niyetiniz sizi hiç sıkıp bunaltmadan amaciniza ulastirir, ha yok ben bakacak guzel bi dizi ariyorum zaten internet kotali çok bise indiremiyorum diyosaniz bence uzak durun.
  • the shield nedeniyle gönlümde sonsuz kredisi olan michael chiklis'in başrolünde olduğu ve çocukluğundan itibaren çizgi roman bağımlılığı bir nebze olsun eksilmemiş olan bana apayrı bir tat veren, hastası olduğum dizi. bir benzeri olan heroes'a hiç ısınamamıştım. no ordinary family ise, ilk bölümünden itibaren heyecanla takip ettiğim bir dizi oldu. okumadığı çizgi roman kalmamış biri olarak, her şeyden önce bu dizideki çizgi romanvari atmosferin heroes'dakinden daha başarılı olduğunu düşünüyorum. ilk sezon ardinal patlaması yaşatan bir bölümle sona erdi. dizinin ikinci bir sezonunun olmayacağına, michael chiklis ve julie benz'in önümüzdeki yıla ilişkin başka projelerinin olduğuna ilişkin söylentiler var. inşallah bu haberler asılsız çıkar ve ikinci sezon gelir. zira cevap bekleyen tüm sorular bir yana, ailemizin kankası george'un nasıl bir süper güce kavuştuğunu görmek için sabırsızlanıyorum.
  • neye elimi atsam kuruyo arkadaş o kadar severek izliyodum ki bu diziyi anlatamam ne güzel süper kahramanlıydı, geek pembe dizisi tandansı dışında bi diziydi ama hakikaten 20. bölüm son bölümüymüş yani sezon finali falan diil tamamen bitmiş. o kadar da güzel yerinde bitirmişler ki 20. bölümden itibaren yazsan bi sezonluk daha malzeme vardı halbuki yazık oldu.
  • kyle xy'in başına gelenler gelmiş. yayından kalkmasını dilediğiniz bir dizi varsa bana bildirin, izlemeye başladıktan bir sezon sonra kaldırıyorlar.
  • komedi olarak başlayıp gerilimli bir yarım finalle sonlanan dizi. keşke devam etseydi. yada en azından gerçek bir finalle noktalasalardı. diziye julie benz hayranı olarak başlamıştım katie andrews karakterine hasta olarak tamamladım.
hesabın var mı? giriş yap