• hayal kirikligi yaratan bir stephen king oykusu ..
  • icerdigi harf sayısı ve son hecesi ile dahi $u an icinde bulundugum durumu geni$ hayal gücü ile anlatan stephen king oykusu.
  • not onus nakit avans'ın kısaltması
  • pete and petede küçük pete in komşusu olan kızın ismi.
    (bkz: nona mecklenberg)
  • yıllardır bu yazar alımlarını bekleyen, sıkı tool fanı.

bugünlerde yeni piercing'i ile dertlerini bitirmiş ve keyfini sürmekte olan, bana da o konuda yardımlarını lûtfetmiş hiç de boş olmayan 8. nesil çaylak, önümüzdeki günlerin suseri.
  • roma'da hamilelik tanrıçası.
  • "seviyor musun?"
    bu sözleri söylediğini duyuyorum... bazen hala sesini işitiyorum. düşlerimde
    "seviyor musun?"
    "evet" diye yanıt veriyorum. "evet... ve gerçek aşk hiç bir zaman ölmeyecek"

diye başlayan stephen king kısa hikayesi
  • bir gün şöyle atmosfer olarak hikayeyle birebir olan bir film çekilecekse, nona karakteri için nicki aycoxdan başkasını düşünemiyorum.

düşünememek değil , hikayeyi okurken nona olarak bu ablayı canlandırdım gözümde o derece. gerçi bunda ; supernaturalde canlandırmış olduğu karakterin yeri büyük. zira nona ile supernatural dizisindeki meg karakterini pek bir benzetiyorum temelde alakasız olmalarına rağmen.

nona karakteri olarak ; sadece büyük bir saflıkla gülecek ve paçoz elemana ne yapması gerektiğini söyleyecek. ne nona hikayesini çok severim ne de bu ablaya bir ilgim vardır; fakat ikisi bir araya gelince güzel de olur hani.
  • çağdaş yunan toplumunda çocuğun vaftiz annesi/isim annesine verilen ad, godmother.
    isim babası için (bkz: nonos)
  • "sis" isimli romanının e-kitap versiyonunun 146. sayfasında rastladığım, okuyim bari boşa gitmesin diye başladığım, sıkıcı da olsa bitirmeye niyetli olduğum stephen king romanı. kurt adamvari bişey, ama katalizör ay değil nona isimli bir kız, şimdilik anladığım bu.
hesabın var mı? giriş yap