• pek yakında ataşehir küçükbakkalköy taçspor yolunda (dilek sabancı lisesi hizası) açılacak olan avm.
  • bünyesindeki nikah salonu yüzünden, özellikle hafta sonlarını civar halkına zindan edecek bina.
  • martta açılacak diye dedikodular duydum ama komşu fırın şubesinin çoktan açılmış olduğundan şüpheliyim. her şeyiyle tamam gibi duruyor. o nefis çikolata parçacıklı kurabiyeler artık bana daha yakın.

yarın açılıyormuş gelen son haberlere göre. çevrede yaşayanların telefon numaralarını nereden buluyor bunlar acaba.
  • istanbul'u yaşanması imkansız bir şehir haline getiren avm'lerden birisi daha ve son derece çirkin bir yapı... aynı zamanda mezarlığın tam karşısına evlendirme dairesi yapmak gibi son derece düşüncesiz bir hareketi de kapsamakta. merak ediyorum aynı gün ve saat dilimi içinde cenazesi olan insanlarla nikaha gelen insanlar o bölgede nasıl bir görüntü oluşturacaklar...
  • evime en yakın alışveriş merkezi unvanını içerenköy carrefour'un elinden almış olan yer. fena bir yer değil işte, her alışveriş merkezinde olan fiks mağazalar var. şu sıralar ataşehir belediyesi'nin düzenlediği çocuk tiyatroları festivalinden dolayı olsa gerek çocuk popülasyonu oldukça fazla. tam küçükbakkalköy mezarlığı'nın karşısında olması da biraz ilginç olmuş.
    yalnız içindeki cemal süreya etkinlik salonunun adını "cemal süreyya" olarak yazmaları büyük yanlış olmuş, fotoğrafını da çektik. inşallah "süreya" olarak düzeltmek akıllarına gelir.

edit: evime en yakın avm olma unvanı çok uzun sürmedi, unvanı brandium avm'ye kaptırdı. *
  • "sinemasiz"ligi kalbimi kirmis avm.

sinema olsa musterisi bol olurdu tahminen...
  • internet sitelerinde belirtilen mağazaların yarısının henüz açılmadığı ve girişte güvenlik geçişinin olmadığı avm. şimdilik palladium'a devam.
  • bünyesinde macfit bulunan avm. macfit bölümü mayısta açılacak olmasına rağmen bu aralar deli gibi indirimlerle müşteri çekmeye çalışıyorlar. umarım fiyaskoyla sonuçlanmaz.
  • yakınındaki alternatiflerine göre
    günün hemen her saati sakinliği ile tercih edilebilecek avm.

hele sen dur bakiim bunun boku ne zaman çıkar.
  • semt içine bağlı kalmasına ve yakınında çok avm bulunmasına rağmen iyi markaları içinde barındıran, beklediğimden büyük avm. şimdi sakin ama yakınında bir çok yeni sitenin yapılıyor olması o sakinliği bitirecektir.
hesabın var mı? giriş yap