• camii, kütüphane, imam evi, taziye evi ve gasılhane ile birlikte 4 bin metrekare alan üzerine inşaa edilecek yapı,
    cumartesi temeli atılacakmış, temel atma töreninde bir gariplik olur.

kaynak
  • ramazan'da yaptığı paylaşımlardan dolayı tepki alması sonucu, yarın öbür gün memlekete almaz bunlar beni diye düşünerek yapılan icraat.
  • (bkz: külbastı)
  • büyük bir ihtiyaç açığını kapatıyor.
    ibadet etmek için minare ve dört duvar elzem çünkü, taziye evi ve gasılhane olmasa da ne ölü gömülür ne de ölüyü anan olur haklısın.
    kütüphane denmiş, nihat hatipoğlu bol bol kitap yazsın o zaman.

onun yerine gidip okul yaptırsaymış. eğitim için donanımlı bir bina şart, o eğitimi vermek için idari kadro şart. kaç kişiye istihdam demek bu.
    gelecek için, iyi nesiller için, aydınlık için eğitim, okul şart.
    cuma günleri namazla değil, istiklal marşıyla yaşansın nusret sayesinde olmaz mı ?

olmaz. çünkü rant, çünkü yalakalık bunu gerektirir.

dahası erzurum atatürk üniversitesi ile anılır çoğu zaman, nusret bir değil beş külliye yapsa gölgede bırakamaz.
  • "eti adeta sikerek kızartırım ama bakmayın iyi adamım" deme şekli sanırım. kasapsın sen kasap kal nusret.
  • mustafa ılıcalı'nın ricasını kıramamış.
    vay be.
    devir ne kadar değişti.
    ılıcalı, 90"larda ytü'de yol inşaatı hocamdı.
    şuraya kurp, buraya dever yap derdi.
    şimdi cami yap diyor.
  • ilk harcı o klasikleşen tuz serpme hareketi ile yapacaktır.
  • o da her politikacı gibi dine yatırım yaparak kar etme yolundadır. eh çağın gerekliliği.
  • türkiye piyasasında godomanaların sözünü dinlemek gerek diyerek bu adımı atmıştır.

ayrıca acunun amcası da godomanmış . acunun zaten sıfırdan başladığını düşünmüyordum hiç.
  • neden acaba? kimi yalıyor acaba? halbuki bu yapılar yerine okul, vakıf, ne bileyim aşçılık okulu açsa...
hesabın var mı? giriş yap