• (bkz: ciro)
    (bkz: kar)
    (bkz: işletmeci)
    ciro toplanan paradır. kar sana kalandır.
    nusret gökçe küçük ortak zaten bu bilinen bir durum. ayrıca 130.000 dolar ciro da new york'ta bulunan o tarz bir işletme için atla deve değil sanki.
  • nusret'in manhattan'daki restoranının "kalabalık bir gecede elde ettiği ciro"sudur diyor new york daily'deki şubat 2019 röportajı.

tanım: nusret'in newyork'taki restoranının günlük cirosunun zirve yaptığı günlerdeki halidir.
    demek ki tenha günlerde ciro 60 binlere kadar iniyor.
  • sadece türkiye'de günde 2 milyon nakit ciro çeken köfteci yusuf'a göre fena değil...
  • garson maaşını haftalık 2 bin dolar olarak dağıtıyorsa tebrik edilmesi gerekendir
  • cok buyuk para olmayan bir ciro

dubai subesi daha fazla kazaniyor diye dusunuyorum.
    haftasonu rakami degildir, ortalama bir rakamdir bu muhtemelen.

4 kisi, baslangici ana yemegi tatlisi ve iki sise sarabi ile zaten 600-700 dolardan asagi cikamaz. nusretin restoranlarinin oturma kapasitesi, ayni masanin bir aksamda en az iki uc kere kullaniliyor olusu, hem ogle hem aksam servisi oldugu da hesaba katilirsa, normal, hatta az bir rakam.

tabiki gelip hamburger patates yiyen de bir ekip var ama sacma sapan seyler siparis edip 3-4 bin dolar harcayan da var.

verdigim tahminler dubai nusretten ama new york da cok farkli degildir

edit:imla
  • dükkanı işlek bir caddeye açtığını gösterir.
  • onu bilemem de, adam 1 aydır her gün "bugün de rekor kırmişkeee" diye paylaşım yapıyor. son duruma göre nusret'in marka değeri 1 milyar dolar olmuş.
  • ve ben hala okuyorum.
  • allah daha çok versin. allah nazarlardan saklasın.
hesabın var mı? giriş yap