• benim gibi the walking dead 4. sezon 5. bölümü izleyenlerin başlığına üşüşeceğini tahmin ettiğim süper şarkı. bu tarz kaliteli dizilerin bir diğer artısıda insanı böyle şahane müziklerin varlığından haberdar etmesi.
  • kendimce şöyle bi çevirmeye çabaladığım güzide şarkı:

git yoluna..
    ben daha uzun olanını seçiyorum
    kendi yolumu bulacağım ben
    olması gerektiği gibi

kapılarını kolla
    mahvettiğimiz o yol boyunca
    denk geleceğin bir şakaya
    ya da o sihirli dokunuşun kapını çalmasına karşı..

ve nefes al yeniden

bulduğun şey kayboluşun kendisi olacak
    ve korkacaksın o bulduğundan
    zamanı geldiğinde..

söküp at onu
    suda sazlıklar
    yerde gezinen kuşlar
    ve onda hiç istememiş olduğun şeyler bulacaksın

ah nasıl da sızlatıyorlar içini..
  • inanılmaz bir şarkı. muhteşem bir vokal, minimalist bir altyapı fakat insanın tüylerini diken diken eden 5 dakika. kesinlikle underrated
  • the walking dead in sayesinde haberdar olduğumuz mükemmel parça.

yaşı ilerleyen birisi olarak beni bir şekilde geçmişe götürdü bu şarkı. gençliğimde arayıpta bulamadığım bulupta sürekli olarak dinlediğim parçalar gibi bir şey. kaset dönemi gençliği olarak söylüyorum "yanlış dönemde yapılmış ve hakkını alamamış bir parça"dır bana göre. eski dönemlerde, bir şarkının klibini görmek için trt nin "pop saati" programını beklediğimiz zamanlarda çıkmış olsa idi baya baya ortalığı inletirdi. ama bu zamanda denk gelirsen seviyorsun işte.

evet kesinlikle loop a alınabilecek bir parça..
  • muazzam bir ben howard şarkısı.

http://www.youtube.com/watch?v=a__w_yfyupa

sözleri;

go your way,
    i'll take the long way 'round,
    i'll find my own way down,
    as i should.

and hold your gates
    as croak in the midas touch
    a joke in the way that we rust,
    and breathe again.

and you'll find loss
    and you'll fear what you found
    when weather comes
    tear him down

there'll be oats in the water
    there'll be birds on the ground
    there'll be things you never asked her
    oh how they tear at you now

go your way,
    i'll take the long way 'round,
    i'll find my own way down,
    as i should.

and hold your gates
    as croak in the midas touch
    a joke in the way that we rust,
    and breathe again.

and you'll find loss
    and you'll fear what you found
    when weather comes
    tear him down

there'll be oats in the water
    there'll be birds on the ground
    there'll be things you never asked her
    oh how they tear at you now
  • su saatte kim gorur de dinlerse yanina kar olacak sarki. dinleyin, dinlettirin.
  • the walking dead geleneğini bozmadı ve her sezon yaptığı gibi az tanınan güzel bir şarkıyla daha bizi tanıştırdı. çok iyi kullanmışlar bölümde.
  • bu kadar underrated kalmasına bir türlü anlam veremediğim şarkı, yol şarkısı. yolda rota size kalmış; ya gecenin karanlığında arabayla sokak lambaları olmayan yollara süzülürsünüz ya içsel bir yolculuğa çıkarsınız ya da ikisi birden.
  • "oha ne güzel şarkıymış, sözlerine bakayım lay lay lay" diye sözlük'e girince bu şarkının da the walking dead'de kullanıldığını gördüm. başta "eben lan! her boku da kullanmayın" diye gereksiz bir sinir aksiyonu yaşasam da sonradan bu kızgınlığın manasız olduğunu farkettim.

the walking dead şarkı seçme direktörünü ve set ekibini kutluyorum. zombilerinizi de beğeniyoruz ailecek, selamlar çok.
  • 3.35 de gelen solo ile iyice ağlayıp zırlayın ulen diye ağlamaya eşlik eden bir sound var. sevdim bu ben howard' ı, helal paşama.
hesabın var mı? giriş yap