• twitter botlarının bile takibi bırakacağı fenomendir.
  • esprisini 3-4 kere dinleyince ''cringe'' oldum.(bu kelimeyi de ilk defa söyledim ha umarım doğru kullanmışımdır)
  • fatih belediyesinin eleştirildiği restorasyon çalışmalarına avukatlık yapan koca yürekli insan.

birinin barda gözü kör olur hakimliğe soyunur, bir belediye berbat ötesi restorasyon çalışması yapar "venedik tüzüğü" der. yahu bir insan her işten mi anlar? kendisi anlıyor. durduramıyoruz.
  • gözü aydın twitter kullanıcısı.

(bkz: 28 ekim 2017 melih gökçek'in istifa etmesi)
  • bitcoin tavsiyeleri veriyor. nasıl bir uzmansın yiğidim seni tanımak istiyorum. bunu dinleyip alt coinlere falan girip batmayın. eleştirenleri direk engelliyor.
  • zamanında pek sevdiğim kişilik. dün sosyal medya hesaplarından akp reklamı paylaşmış video altına aktrol doluşmuştur.
  • reis yalaması olmuş sözde sosyal medya fenomeni.

https://twitter.com/…lle/status/1027845871118020608
  • cumhuriyet ile ilgili tweet'indeki "yabancı basına şikayet etmek" ne hala anlamadım. metni ingilizce yazmak şikayet etmek mi oluyor? ingilizce yazmayınca bizim kendi aramızda klingonca konuştuğumuzu, kimsenin anlamadığını falan mı sanıyor gerçekten anlamadım dfsşlhkj. türkçe en son baktığımda ingilizce'ye çevrilebilen bir dildi.

kaldı ki adamlar sanki ilk kez ingilizce metin hazırlamış.

neyse, dönem bunu gerektiriyor demek ki.
  • twitter'da melih gökçek ile ilgili attığı photoshop twit ile ünlenmiş kişidir.
    evet ünlü olmak bu kadar kolay.
    17-25 döneminde 'senin oğlun da alındı' gibi bir şey yazmıştır, gökçek'i de konuşturarak 'nerede' falan dedirtmiştir.
    o dönem muhalif olmanın ekmeğini yiyeceğini düşündü herhalde başta öyle gitti.
    sonra diğer kesime kaydı para var çünkü.
  • tek tek buraya yapıştırmaya üşendim. odun herif özelinden toplum geneline yayılan küçük bir öz eleştiri: şu
hesabın var mı? giriş yap