• siradan bir aktroll.
  • (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)
    duble yol sevici
  • hakkında gayet dogru bilgiler girilmiş olan yazar.
  • ulu önderimiz mustafa kemal atatürk ile recep tayyip isimli siyasiyi aynı kefede tutan yada tutmaya çalışan yazar.

ne desek boş demiyoruz. sözlük ortamına istifra ettiği bir çok yazıyı okumadan, kendisine cevap hakkı tanıyacak dialoglara girmeden engelliyoruz. bitti gitti
  • hakkımda 'sağlam pkk'lı demiş aktroll. pkk'lı olduğumu gösteren tek bir yazımı bul ve çıkar. hadi, bekliyorum. oturduğun yerden sağa sola terörist demenin bir bedeli olacak elbette. ilerleyen günlerde ispatlamak zorunda kalacaksın çünkü bu iftiranı.

pkk"lı olduğumu iddia ediyorsan, yani türkiye cumhuriyeti'ni yıkmaya yönelik bölücü bir terör faaliyetinde bulunuyorsam eğer, bu iddianı ispatlamakla mükellefsin. çünkü iddian tck 312 suçlaması olarak bilinen ciddi bir suçlamadır. cebir ve şiddet kullanarak türkiye cumhuriyeti'ni ortadan kaldırmaya veya görevlerini yapmasını kısmen veya tamamen engellemeye teşebbüs eden kimseye ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası verilir, kanunlar gereği.

eğer ispatlayamıyorsan, hakkında iftira suçundan karşı dava açma hakkım saklıdır. gereğini de yapmayı planlıyorum.
  • sözlükte birilerini engelleyebildiğimi öğrettiren yazar. teşekkür ettim kendisine.

kendisine ö.m. olarak da attım tabi de, lütfen üreme. çocuk yapma. senin gibiler gelmesin daha. gerek yok.
  • aktrolll
hesabın var mı? giriş yap