• - susun biraz bee!!susun! hepiniz katıksız, granulsuz endoplazmik retikulumlarsınız.
  • lise 1
    ders tarih
    bir kız arkadas camdan alanya manzarasını izlemektedir,hoca olayın farkına varır..kız hala camdan dısarı bakmaktadır...
    -baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaap (rıhtımdan kalkan vapurun sesi gelir)

-hoca:gir icerı kızım,bak gemi carpar....

ders gene tarih
    kıs sıranın altında mesaj yazmaktadır

-kızım kapa o telefonu
    -tamam hocam
    yazmaya devam eder
    -kızım aynı anda ıkı ısı yapamazssın
    -tamam hocam
    -bakın einstein bile kafası karısmasın die tüm sabunlarını aynı renk kullanırmıs
    -ben farklı renk kullanabılıyorum hocam ama
    -tamam kızım sen daha aklısın.....................ve dersın sonuna kadar devam eden bir yarılma..
  • ders ortasında sakız çiğneyen bir kıza kimya hocasının verdiği tepki:

- kızım! sen keçi cinsinden misin sınıf ortasında geviş getiriyorsun?
  • sigara içerken yakaladığı bir öğrencisine:

-bana bak! koyarım eroini sırana, derdini mahkemede anlatırsın sonra..
  • ilkokulda işitilen azarların büyük bir kısmı bu kategoridedir. nitekim "bu başlığı neden kırmızı kalemle yazmadın ?" diye azar işiten, "ali koşmuyor ulan ip atlıyor" şeklinde dayak yiyen insanlar mevcuttur.
  • okul pantolonun altına çizgili rengarenk çoraplardan giyilmiştir..bacak hafif geriye doğru durmakta olduğundan hoca çorapları görür..ve olaylar gelişir..

zeynep taş:bi daha görmiiim o çorapları!!!okul çorabı giyceksin..
    ben: ii de hocam pantolonun altındala...
    zt*: sus bi de cevap verio..
    sınıf: ?!?!?!!?!???
  • kel turcan:

-bakın çocuklar şimdi gereksiz bulabilirsiniz ama galatasaray üniversitesi sınavından çıkınca bana teşekkür edeceksiniz, gelip elimi öpüceksiniz (bu sırada arkada bir arkadaş yarılır), ne gülüyosun lan sen, lan, lan * ben senin gibileri top yapar, kaleden içeri sokarım be.
  • anaokulunda>>> burasi kres degil
    ilkokulda>>> burasi anaokulu degil
    ortaokulda>>>burasi ilkokul degil
    lisede>>>burasi ortaokul degil
    universitede>>> burasi lise degil

bi vakitlice yasayamadik hay .minakoyyim
  • sınıfta tahta silgisi olmamasını takan bir hocadan bir keresinde çok çekinilmiş ve kabağın kendi başına patlayacağını bilen sınıf nöbetçisi bir yerden sünger edinmiş ve üzerine de "silgi" yazmıştır..
    hoca sorun çıkarmadan işine devam ederken, sınıf nöbetçisi çok mutludur çünkü günü sorunsuz atlatacak nöbetçilerden biri olacaktı ilk kez, ehi ehi diye içten içe gülerken.. hoca aniden sünger üzerindeki yazıyı farkeder ve sorar:

-hı, ne kadar güzel.. lütfen söyleyin kim yaptı bunu, yani gerçekten inanılmaz bir fikir, merak ediyorum..

kimseden ses çıkmaz, sınıf nöbetçisi renkten renge girmekten cevap verememektedir.

-vay demek çok mütevazi bir insan aynı zamanda, tamam o zaman hakkaten süper çünkü bunu yapmasaydı eğer; maazallah silgi diye gidip bir gün sınıf kapısına yapışabilirdiniz.. olur ya.
  • hayat ucuz şarap içmek için kısadır,yazma kimsenin projesini.
hesabın var mı? giriş yap