• (bkz: syphon filter)
  • unutmuş gitmiştim ben bunu, tâ ki şunu okuyana kadar: http://www.sabah.com.tr/…/02/18/yaz1365-40-133.html
  • bu kanların toplanması için o zamanlar bizim bankada bir stand kurulmuştu. o gün kan verme kuyruğuna gidip sıradaki herkesle tek tek konuşup, saçmaladıklarını anlatmaya çalışmıştım. en sonunda birisi de bana "şurda insaniyetlik yapmaya çalışıyoz. sen yapmıyon, yapana bari karışma. almıyim façanı aşşa" tarzı üstüme gelince tırsıp "eeh ne haliniz varsa görün lan" demiştim. oktar babuna.nın ölmek üzere olduğunu sanıyorlardı. adam hala turp gibidir herhalde.
  • zamanında akmerkez'de bile bir dükkanı kiralayıp kan toplarlardı bu adamlar. kan verme kampanyasını başlatan savaş ay olmuştur.

parasal yardım bazında ilk büyük desteği veren de o gün savaş ay'ın programında konuk olan yeşim salkım olmuştur. kendisi ya ilk sazan ya da danışıklı dövüşün parçasıydı bilemiyorum.
  • oktar babuna'nın beslenme ihtiyaçları için kullanıldığını düşünmekteyim efendim.. zira sansürsüzden anladığım kadarıyla kendisi bi vampir..
  • belki hiç anımsamak bile istemiyordur ama rektörlükten ayrılıp sıradan bir profesör olarak eskişehir'de yaşamını sürdürürken
    oktar babuna eskişehir'e gelip kent spor salonunda kan toplamaya başladığında
    onlarca kamera önünde yılmaz büyükerşen de kan vermiş,eskişehir'de güvenilen bir kişi olması nedeniyle de o'nu gören pek çok eskişehirli de kan vermişti.
    iyiki osman durmuş gibi uyanık bir adam çıktı da tüm maskeler düştü.
  • türk kanı denemek isteyen bir grup vampirin organizasyonu sonucu toplanıp stoklanmış kanlardır. hala bitirememişlerdir muhtemelen.
  • zamanında ayşe arman'ın oktar babuna ile röportaj yaparak konuya dikkat çekmişliği vardır. toplanan milyonlarca kan örneği oktar babuna için kullanılmamıştır tabii.
    ancak halkımızın bünyesinin alışık olduğu şeker pancarının üretiminin yasaklanması, şeker kamışından üretilen şeker, mısır şurubu ve glütence zengin buğdayın bu olaydan sonra hayatımıza girmesi glüten alerjisi, insülin direnci gibi rahatsızlıkların çok artması ilginç bir tesadüftür. bence canan karatay tepkisini bünyemize uygun olmayan gıda maddelerinin hayatımıza girmesine neden olanlara göstermelidir.
    gösterebilir mi? elbette gösteremez *.
hesabın var mı? giriş yap