• ne desek boş tabi ateş düştüğü yeri yakar ama cenazedeki o halleri cidden iç parçalayıcıydı. haberlerde hastalıklı çocukları ağırlarken görüp eşinin de kanser olduğunu öğrenmiştim ama hastalığın seviyesiyle ilgili bir bilgim olmadığından kurtulur diye düşünüyordum. meğer vefat etmiş merhume. umarım huzur içinde uyur kendisi. oktay vural'ın da başı sağolsun efendim.
  • şahidiz adam gibi adam'dır. rabbim acısını hafifletsin.
  • hayat arkadaşını kaybetmiştir kendisi... baba yorgun...
  • paylaştığım fotoğrafını görünce eşini gerçekten çok seviyormuş diye düşündüğüm insan. adam resmen acıyı suratına resmetmiş, allah'tan sabır diliyorum. zor.

ilgili fotoğraf
  • insanoğlunun görüşleri ne kadar zıt olsa da böyle bir acının herkeste ortak bir hüzün oluşturduğunu göstermiştir bize. o şen şakrak adamı böyle görünce üzüldüm...allah sabır versin...en kısa zamanda kendine gel yine hiç uyuşmadığım görüşlerini savun.
  • eşini kaybetmesinin acısıyla neredeyse 20 yıl yaşlanmış adam. eşine olan sevgisine saygı duymamak elimde değil. o bembeyaz sakallar, saçlar...

sabır diliyorum kendisi için.
  • hakk'ın adaletini sorgulamak bize düşmez, bilirim, fakat bu kadar güzel sevgi dolu bir ailenin haketmediği hazin bir olaydır. allah oktay vural'a ve iki evladına sabır versin, acılarını hafifletsin, tuba hanım'a kabir azabı yaşatmasın dilerim.
  • hic sevmedigim siyasi cizgi varsa mhp'dir. bu adam yuzunden bahceli bile bana sempatik gelmeye basladi. bugun o yikilmis halini gorunce neden oldugunu daha iyi anladim. cunku adam gercekten insan. maalsef bunun o kadar nadirlestigi bir cagda yasiyoruz ki. basi sagolsun, allah kalanlarina uzun omur versin.
  • acısını anlayabiliyorum,bir insanın sevdiği kadını sonsuza kadar kaybetmesi çok acı bir şeydir. sevdiklerimizin değerini yaşarken bilmeli onlara kendilerini en değerli olduklarını hissettirecek kadar sevmeli ve saymalıyız. başın sağ olsun koca adam.
  • başı sağ olsun. meclisteki adam gibi adam milletvekillerinden birisidir.
hesabın var mı? giriş yap