• bazı fotoğraflarında inanılmaz derecede sabri sarıoğlu'na benzeyen gitarist...

örnek: bu sitede bulunan fotoğrafta olduğu gibi...
  • hakkında nasıl bu kadar az entry girildiğine şaşırdığım kişi. youtube kanalını hatim ettikten sonra hastası olduğum metal kişisi. rifflerinin arasına serpiştirdiği let ring arpeggioları duyduğum an delirmiştim. hala deliriyorum.

bu kadar sert penalama yapıpta bu kadar temiz çalanını görmemiştim şimdiye kadar. o tonun bu kadar koyu bir distortionu olmasının ve ayni zamanda bu kadar keskin olmasının sebebinin ne olduğunu merak ediyorum. kendi signature modeli olan randall satan mı ? yine kendi signature modeli olan seymour duncan solar manyetikler mi ? yoksa yine kendi markası olan solar gitar mı ? delirdim yine.
  • inanılmaz derecede geyik bir eleman. videoları çok keyifli. normalde iskandinavlar soğuk adamlar olarak bilinir ama kendisinin yanında bir latin bile buz gibi kalır sanırım. beğenerek takip ediyoruz.
  • 27 kasım itibariyle uzun zamandır beklenen kendi gitar markasını duyurmuş kişidir (bkz: solar guitars)
    solar guitars

merakla bekliyoruz modelleri. özellikle modern, metal soundlar için ideal aletler olacağına şüphe yok.
  • acayip sempatik olup üzerinde iskandinav soğukluğundan eser olmayan youtuber/müzisyen kardeşimiz.
  • bugün yeni albümü çıkardı. kendisi ile pek ünlü olmadığı dönemlerde facebook üzerinden epey konuşurduk. çok eğlenceli, cana yakın bir kişiliği var. bunun yanında elini attığı her alanda başarılı oluyor. youtube olsun, solar guitars olsun. eüro 6,5 olmasa bir gitarını almak isterdim.
  • dikkat ederseniz grubu ile müzik çalarken saçlarından kendisini göremiyoruz
  • youtube'daki "coffee with ola"serisini çok sevdiğim the haunted gitaristi.
  • adam the haunted'a girince yutub videocusu kimliğini bırakmamış, patrik jensen'le birlikte bi trespass çalıp onun videosunu koymuşlar pek güzel olmuş:
    http://www.youtube.com/watch?v=wxedljf3_pc
  • mattias ıa eklundh'yi konuk ettiği videosu ile beni benden alan youtuber.

carcass tonlarını çalışması da takdire şayan. belli ki carcass'ı çok seviyor, çünkü diğer tone-gear videolarında tonlarını bulmaya çalıştığı grupların şarkılarını düzgün çal(a)mıyor genelde*
hesabın var mı? giriş yap