• bu başlığı gördüğüm zaman ben de olgun kadınlardan hoşlanıyorum bir bakayım neler varmış diye düşündüm. daha sonra "lan! ben yaşlanmışım ya. bunlar hep benim yaş aralığımdan bahsediyorlar" dedim. sonra baktım ki ben milf olmuşum haberim yok asdajf.

ulan şaka maka yaşlandık be :(
  • macera arıyorlardır doğru ama nedense türk erkeklerinde şöyle bir saçma düşünce var, olgun kadın kolay kadındır, olgun kadın tecrübeli kadındır.

tecrübe yaşanmışlıklarla kazanılır, öyle 20'lik kızlar var ki nasıl yaşadıklarını görseniz hayret edersiniz. kolaylık-zorluk ise karakterle ilgilidir, yaşla ilgili değil.

bana göre olgun kadın daha zordur, ne istediğini biliyordur, beklentileri makuldür ama bu çıtasının düşük olduğu anlamına gelmez. daha seçicidir çünkü zamanı değerlidir ve bu değerli vaktini sözlük ergenlerinin fantezilerini süsleyerek ziyan etmek istemez.

kaldı ki buradaki bebeler, ah bi olgun kadın çıksa da beraber olsak, yaşıtlarım bana bakmıyoo diye ağlayacaklarına, takkeyi ellerine alıp düşünsünler. hayatı goygoy olan, sürekli gelgit ilişkiler yaşayan, kafası karışık, hayattan ne istediğini tam olarak bilmeyen genç kızlar sizinle ilgilenmiyorken, sizin nasıl bir umut dünyanız var ki bunun bir üst bilinç level'ında olan yaşça büyük kadınlar size dönüp de şöyle bir bakma tenezzülünde bulunsun?

sorun yaşta değil yavrucum, sorun sizde. muhtemelen on yıl sonra da yaşıtlarınız olan olgun kadınlar sizi istemeyecek.
  • tecrübeyle sabittir. yok anneme ne diyeceğim yok babam görmesin üst sokaktan al beni. bunun gibi dertler olmayacağı için daha bi olumludur.
  • temizlik (tik)
    kendini, vücudunu tanıma (tik)
    erkegi tanıma (tik)
    ne yapacagını bilme (tik)
    aklı basında olma (tik)
    kendine güven (tik)
    rahatlık, kastırmama (tik)

tabi bazıları baskın olmayı, gençlerle ugrasmayı sever, benim tarzım degil.

ben kadın gibi kadınları seviyorum.
  • benden olgun olsun yeterli buda genellikle yaş olarak büyük olmasını gerektiriyor, yaşıtlarım o kadar boş ki. instagram face twitter derken hayattan o kadar kopmuslar standart seyler yabanci film izleme zevki yok ayni konulari tartisabilecegim birisi değil ne izliyosun de sacma salak türk dizileri sayar. birde erkeklerin ilgisini cekmek için oynuyormuş gibi değilde gerçekten oyun oynamayi seven birisi olsa tadından yenmez. hoşlanacağım kadında olması gereken şeyler zor dimi bulması ama imkansiz değil.
    edit; bir takım düzeltme
  • ahhahahahahahahah
  • burası iyice dandik uydu kanallarının altyazı bandına döndü. entry sonuna da telefon numaranızı yazın, belki arayan olur.
  • bu konuyla* ilgili sevdiğim bir söz var:

aşın iyisi eski çömlekte pişermiş.

bir de sevmediğim bir söz var:

y*rrağın kıymetini bilir.
hesabın var mı? giriş yap