• bundan daha iyi bir takıma gidemezdi heralde burada tutunamazsa hiçbir yerde tutunamaz nba'de.uzun rotasyonu şu anda ömer'le birlikte 6 kişi kısa rotasyonuysa 50 kişi.al horford ve muscala zaten sakatlık ihtimali olan oyuncular o yüzden önü bu takımda çok açık inşallah iyi değerlendirir.
  • okc ile 2 yönlü sözleşme imzalayarak nba'e adım atmış basketbolcu.

okc gibi yeniden yapılanmanın dibine vurmuş bir kulübe gitmiş olması kendisi adına büyük şans. şutuna yüklenip takımda kendine yer bulması mümkün. şimdiden bol şans.
  • umarım bu şansı iyi kullanır. koçun yaklaşımı nasıl olur bilmiyorum ama takımda en ihtiyaç duyulan pozisyonda. eğer üstüne katarak devam ederse iyi yerlere gelir ama reklam para manita peşine düşerse eline geçen altın fırsatı teper 1-2 seneye avrupaya döner. ayrıca milli takıma daveti kabul etmezse medyadan çok çekeceği var.
  • kamp kadrosuna alınmayan oyuncu. kendisine g league yolları göründü artık.
  • çok umitliyim ben hala kendisinden, oklahoma ile imzaladığı sözleşme umarım kendisine muazzam kapılar arapayacaktir. nba'de kimleri kimleri gördü bu 30 küsürlük gözler, ne sikko sepetler geldi geçti arenadan. ama şunu da kabul ediyorum, zorlu zamanlarda kendini gösterme fırsatı kovalayacak, işi kolay değil.
  • halihazırda oklahoma city thunder oyuncusu olmayan basketbolcu.

sözleşme imzaladıktan bir gün sonra takım tarafından serbest bırakıldı zira.
  • okc takımıyla bir gün antrenmana çıkıp ertesi gün serbest bırakılan basketbolcu. 20 kişilik kadro 18'e düşürülünce kendisine yer bulamadı.

bu çocuğun nba'de süre alması küçük çaplı bi mucize şu anda.

muhtemelen taşaklı bi euroleague takımının benchine oturacaktır.
  • 22.5 yaşındaki balon.
  • avrupalı oyuncular için euroleague'den nba'e gitmek artık daha kolayken, aptal gibi yıllardır ncaa'de takılan ve artık oyun stili ve yaşı itibariyle de nba'de oynaması pek muhtemel görünmeyen basketbolcu. onun yaşındaki oyuncuları nba takımları hazır rotasyon oyuncusu ihtiyaçlarını gidermek için draft ediyor sadece. boston bu yıl pritchard'ı draft etti. phoenix cam johnson'ı draft etmişti yukarılardan yaşına rağmen.

fenerbahçeyi bırakıp ncaa'e gitme aklını kim verdiyse derhal kan davası açmalı.
hesabın var mı? giriş yap