• (bkz: hahahahhahahahahhahahahahhaha)

ulan oğlum hiç bitmeyecek mi bu taktik ya. ben cidden bu adamların azmine hayranım ama memlekette kerizden bol bir şey yok onlar da haklı. şu videolarına baktım, 10 dk boyunca kahkahalar atarak izledim, cidden eğlendim yani.

ulan bunlara para vereceksen, bu saadet zinciri uğruna 10 sene hapis yatmış titan kenana 2450 lira ver, al abi sana feda olsun de yani.* adam bunları 20 sene önce yaptı amk.

(bkz: kenan şeranoğlu)
    (bkz: titan saadet zinciri)

neyse bu başlık ileride çok gündem olur, tekrar güleriz.
  • bu sefer baya iyi calismislar. emeklilik sistemi bile eklemisler sisteme. tanitim videolarini izlerken beynim yandi resmen. manyak para kazaniyorsunuz, arabalar, evler, hall of fame'ler, top500 havuzlari falan... videolar yikiliyor... böyle bir zenginlik lüks hic bir yerde yok...

ürün de cok sahane... yorumlara bakiyorsun, adam bandi yapistirmis kanseri yenmis, epilepsi olan iyilesmis, down sendromlu cocugun alnina yapistirmislar düzelmeye baslamis, birinin annesinin romatizmasi gecmis, digerinin dedesi alzheimeri yenmis...

tip dünyasinin cözemedigi bütün hastaliklari tek bir bant ile cözmüs adamlar.

ben inandim, siz de hemen evi arabayi satip bant isine girin gec kalmayin.

(bkz: akil fikir)
  • lan ne taktikmis arkadas cevirip cevirip yeni isimlerle tekrar piyasaya cikiyorlar, hep tutuyor...

(bkz: mega holdings)
    (bkz: saadet zinciri)

lan yoksa, tosun sen misin?
    (bkz: ciftlik bank)
  • yeni, aslında 2014 yılında kurulmuş ama ismi daha yeni duyulan network marketing şirketi.

denge ve sağlık destekçisi bantlar satıyorlar. yapıştıranı saniyeler içinde olumlu etkileyen, hiç yan etkisi olmayan bantlar.

tedavi veya ilaç değil diye üzerine üzerine basıyorlar.

elbette amaç bant satmak veya tanıtmak değil. sen ikili kolda akraba, eş ve dostlarını getir, onlarda kendilerininkini getirsin ve sistem sürsün olayı. şirketin ne kadar kurumsal olduğunu anlamak için internet sitesine bakın; kurucular ve müdürler karı-koca veya kardeşlerden oluşuyor. yani para yabancıya gitmiyor.

çiftlik bank ve mega holdings’ten sonra boşluğu doldurmaya çalışan bir oluşum.

yine ilk olarak bu sistemlerde daha önce pompalanmış insanlar girecektir. takipçileriyim.
  • titancılar mantığı olan network marketing.
    şeker, tansiyon, fıtık, ms, felç gibi ( hatta oğlunun otizm olup iyileştiğini iddia eden) türlü zor hastalıkları bir bantla tedavi ettiğini iddia edenlere nasıl inanılır bilemiyorum.
    b12 eksikliğin var bi bant takıyorlar şıp diye düzeliyorsun, vaaade bak.

komşum bu oluşumun içine dahil olmuş, annemin damar tıkanıklığına çözüm olacağına inanarak bant takmaya kalktı, salgını bahane ederek başımdan savdım.
    her türlü hastalığınızı bantlarla çözüyorlar..
    bu ülkede en kolay şey "kandırılmak"
    vay anasını sayın seyirciler.
  • bandı takıyorsun, kanseri yeniyorsun. olaylar olaylar.
  • şaşkınlıkla izlediğim bir akraba familyası var. körler sağırlar birbirini ağırlar mı yapıyorlar artık ne bok yiyorlar belirsiz. yok yardımcı liderim ,yok şahım ,padişahım kendilerini derecelendirmişler birbirlerini kutlayıp duruyorlar. abi bunlar para kazanıyorlar mı hayal mi kuruyorlar 3 tane 35?yaş üstü adam bir de eşleri hepsi mi şizofren kafamda deli sorular...
  • şerife emsal ışık diye bir supervisor'leri var. kadın anasını boyayıp babasına satar.
    o kadar güzel anlatıyor ki. ben şahsen ponzilere inanmayan birisi olarak ikna oldum.
  • bizim semtte bi abi vardı bar kapılarında güvenlik işiyle meşgul, hobi olarak çoluk çocuk döven güvenliklerden ama. bu şirkete yönetici olmuş bu abi. kariyere bak.

insan kaynakları modelinin incelenip ders olarak okutulması gereken şirket.
hesabın var mı? giriş yap