• yönetmeni reto salimbeni olan filmdir. bu filmi güzel kılan konusudur. ben sonuna taktım:

--- spoiler ---
    filmi bir amerikalı veya türkiyeli yönetmen çekseydi, filmin sonunda katil olan angelina sable karakteri ortaya atlar " katil benim... anthony'yi ben öldürdüm" derdi. allahtan hollywood veya yeşilçam kafalı biri çekmedi. zira mutlak doğruculuk adına esas katil olan hanım kızımız, tüm olanlara rağmen hukukun kutsallığını ve ona bağlılığı tecelli etmek için ortaya atılacaktı ve filmi berbat edecekti. ama sonu enfes bitti. hem insanı dehşete düşürüyor hem de insan dayanışmasının kendi adaletini saptama noktasında, hukukun (adalet sisteminin) bir hayli önünde olduğunu gösteriyor.

--- spoiler ---
  • mezarlık girişindeki yazı.
  • 1992'de old school thrash metal'in son demlerinden olan bu albüm, adeta bir balyoz gibi kafamıza iniyor. turbo grubunun ostatni wojownik 'den sonraki en iyi albümü olmuştur. bu albümden sonra grup uzun bir uykuya giriyor.
  • ayrıca avcılar'da da bir mekânın adıdır.
  • colson baker ve travis fimmel'in yer alacağı, andrew baird'in yöneteceği aksiyon filmi projesi.

--- spoiler ---

one way will follow freddy (baker) who goes on the run with a bag full of cash and cocaine after a robbery of his former crime boss goes wrong. with a potentially fatal wound, he slips onto a bus headed into the unrelenting california desert. with his boss and her henchmen hot on his heels and his life slipping through his fingers, he is left with very few choices.

--- spoiler ---
  • kevin bacon'un da kadrosuna katıldığı film.

--- spoiler ---

andrew baird (“zone 414”) is directing from a script by ben conway. principal photography is set to begin in february in los angeles and tulsa, okla. highland film group is handling worldwide sales at the upcoming american film market virtual market, which launches nov. 9.

bacon will portray the estranged father of baker’s character, who goes on the run with a bag full of cash after a robbery of his former crime boss goes wrong. with a potentially fatal wound, he slips onto a bus headed into the unrelenting california desert. after a call for help, bacon’s character betrays him by notifying the crime boss of his location.

--- spoiler ---
hesabın var mı? giriş yap