• şu kızların tipini sokakta görsem yüzüne bakmam. ne yazık ki ülke de onca azmış erkek varken bunlarda kendini nimetten sanıyor işte. yazık lan size keşke size yazan erkeklerin kim olduğunu da gösterseydiniz de ne tipte insanların size yazdıklarını görseydik. ha bu arada tipten kastım direk olarak fiziki görünüm değil. yersen.
  • boş beleş bi internet site..
    toplumun yozlaşması için yapılmışlardan...
  • yerden yere vurmakta sonuna kadar haklılardır.şu tiplere yazan adamlara ben olsam daha beter söverim.
  • sorun bizde aslında abi neden boş beleş mesaj atıp sakız ediyoruz ki kendimizi?
  • bu tepkilerin tek nedeni zamanında skeptico reisin dediği gibi mesajı atan erkekleri beğenmemiş olmalarıdır. beğendikleri tipleri ifşa etmezler.

acaba bu hanımlar erkeklere mesaj atarken nasıl şeyler yazıyorlar? slm nbr yazan da bunlarda, hunharca yürüyen de bunlarda. bakın bize böyle şeyler geliyo çok komiiğğk derken hemcinslerinin de aynı mesajları attıklarından bi haber olduklarını düşünmüyorum.

onedio'nun erkek düşmanlığına gelince, eşitlikçiyiz biz demeye çalışırken feminazi oluyorlar.
  • köyü espriler barındıran ilk bir dakikasına zor dayandığım video. erkek düşmanlığına kanıt gibi gelmedi bana.
  • feminizm kisvesi altında erkeklere gömen, ama nedense sadece dış görünüşü iyi olmadığı düşünülen erkeklere gömen kadınımsıların yaptığı saçmalıktır.
  • aynısının, tam tersi yapılsa "örkek törörö" diye ağlarlar her yerde, şu yapılan şeyin rezaletine bak...

çirkin kadınlara atılan ortalama mesajların eleştirildiği videolar yapan platform.

şerefsizim o kızlardan ancak bir tanesi ortalamayı karşılıyor. hele o besmele demedim diyen.... kodumun çirkini. ulan instagram üye olurken sana mesaj atma şartı getirse üye olmam. muhasudhasudn

allah* salak etmesin.
hesabın var mı? giriş yap