• ryan murphy'nin hbo için hazırladığı dizi. başrollerinde şu an için anna torv, michelle monaghan, jennifer jason leigh, wes bentley ve scott speedman var. dizide torv ve leigh, lezbiyen bi çifti canlandıracakmış. monaghan ve speedman karı-koca olacaklarmış. fakat torv, monaghan'ı lezbiyenliğe ayartacakmış *. bentley'nin karakteri ise şimdilik fasulyedenmiş gibi duruyor. muhtemelen 2014 yayınlanmaya başlayacak.
  • anna torv'un mistresses'tan sonra ikinci kez lezbiyen birisine hayat vereceği dizi. hbo'da yayınlanacağı ve projenin arkasında ryan murphy olduğu için az biraz merak ediyorum. bakalım nasıl bir dizi olacak? gerçi öyle entrikalı, aşklı meşkli dizilerden pek hoşlanmıyorum. gene de yayınlandığında bir iki bölümüne bakılır, sevilirse devam edilir.

murphy'nin eşcinselleri anlatan diğer yapımı için bkz: the normal heart
  • rhye'ın şarkısı olan benim için müzik konusunda çok bereketsiz geçen 2013'ün en iyi eseriydi.

bu canlı performansı da tüm müzikseverlere armağan olsun:

http://www.youtube.com/watch?v=d_uyh0lnn3y
  • pilot bölümü çekilmeden çöpü boylayan/iptal edilen dizidir. üzgünüz. o enfes cast'a yazık oldu.
  • her zaman dinlemem.
    üst üste birkaç kez dinlemem.
    her zaman dinlememek için telefonuma veya başka bir yere indirmem bu şarkıyı.
    belli bir zaman gelir, açarım. ilk duyduğum, dinlemeye başladığım zamanlarda, hayatımın o döneminde hissettiğim acı ama temiz şeyleri hissederim gözlerimi kapatıp, hala hissetmeye çalışırım.
    kaybetmek istemediğim bir şey bu benim. hala.
    o yüzden. doya doya dinleyemediğim, güzelim şarkıdır bu.
  • sıkılmaktan korktuğum. dinlemeyeyim diyorum ama kendimi tutamıyorum. canım sıkılınca youtube'dan açıp 4 dakikalık şarkıyı uzun metraj film gibi izleyip, bitince de uzaklara baktığım doğrudur. iki klibin ikisi de harika, ama sahile gitmeli, ateş yakmalı olan klip.. söylemek istediklerim bu kadar.

not: aynı boku mika-make you happy'de de yedim. şimdi o ilk tadı alamıyorum. ben yaptım, siz yapmayın.
  • uluslararası crossfit yarışmasının adıdır. 2015 yılı yarışları 26 şubat-30 mart tarihleri arasında yapılıyor.

her hafta perşembe günü saat 17.00'de program açıklanır ve sporcuların o programa ilişkin skorlarını pazartesi akşam 17.00'ye kadar online olarak girmeleri beklenir. 5 haftanın sonunda sıralama belli olur.

2014 yılında 200 binden fazla kişi katılmıştı. 2015'te bu sayının 300 bini bulması bekleniyor.
  • i wanna makes this play diyip alıp götüren şarkıdır. baya efsanedir bu da. diğeri için #52752746
  • yurdum hemcinslerimin periscope'daki yabancı hatunlara hormon yüklü yakarışlarını ifade eden ingilizce sözcük.

öpen, opennnn, opeeen, open open open, open meme gibi farklı versiyonları da mevcuttur.
  • open deyince aklıma nedense doğrudan (bkz: pink floyd) 'open your heart ı'm coming home' cümlelerinin geçtiği (bkz: hey you) parçası geliyor.
hesabın var mı? giriş yap