• teknoloji firmalarına/departmanlarına outsource destek veren yazılım şirketi.
  • yaklaşık 150 kişinin çalıştığı, gittikçe büyüyen ve güzel işler yapan şirket.
  • agaoglu my officete hq, gebzede ve dubaide ofisleri bulunan ve yakinda isveci de bu listeye ekleyecek olan .net ve java agirlikli calisan, yeni mezun bilgisayar muhendislerinin hayali sirket.

maaslar cok iyi, imkanlar cok iyi ama o mulakat oncesi yaptiklari test cogu okulun finallerinden zor :/

edit:imla
  • degisik insan kaynaklari calisanlarina sahip firma. kendileri sizi bulup mulakata davet ediyorlar. sonra mulakat tarihi ile ilgili emaillerinizi cevaplamiyorlar. cagirsak bizde calisir mi acaba diye denediler herhalde.
  • ağaoğlu myoffice 15.katta ofisi olan (ve haliyle şehri tepeden gören bir manzara sahip olan ofis) çalışma ortamı oldukça rahat ve kafaların biraz değişik olduğu bir teknoloji danışmanlık şirketi. ayrıca atlassianın platinium partneridir onun için de uygulamalar geliştirir. piyasanın üzerinde maaş veriyor olsalar da bunun karşılığını işte kesinlikle istiyorlar. yazları oracle ile beraber java summer school etkinliği düzenleyip katılımcılara core java ve j2ee web uygulamaları üzerine eğitim veriyorlar.
  • ısrarla beni istememekte olan firma. iki kere farklı pozisyonlar için başvuruda bulundum. birinde görüşmeye gittim. aylar aylar sonra olumsuz dönüş yaptılar. diğerinde dönmediler bile...
    sanırım artık daha da ısrar edip başvuru yapmamalıyım. hıh, kendileri kaybetti. *
  • staj başvurusu geridönüşünde sayın ile başlayıp devamını ingilizce yazan firmadır. buradan o firmanın human kaynaklarını kutluyorum.
  • atlassian'ın türkiye'deki platinum partneri olan şirket.

edit:imla
  • insan kaynaklari departmanini kapatip o deprartmanin tum islerini sirketin temizlik personellerine verse daha verimli is dondurecek firma.
  • insan kaynakları departmanının telefon randevusu verip o saatte aramadığı firmadır. çalışmak isterdim gerçi kendileriyle.
hesabın var mı? giriş yap