• son donemde hayatim kadikoy civarinda gectiginden kelli uzun suredir ugrayamiyorum, o yuzden de ara ara opus3a.com uzerinden siparis vermek durumunda kaliyorum.

gozlemledigim; dukkandaki samimiyet, profesyonellik, muazzamlik nasilsa ayni sey web sitelerine de yansimis.

mantar gibi cogalsinlar boyle insanlar, sektoru ele gecirsinler.
  • çoçukluk hatıralarındaki, baba evinde kutulanıp bırakılmış pikap yanlışlıkla eskiciye verilince, ilk önce pikap işini hallettim.
    e pikap hallolunca plak da gerekli tabi. google da karşıma ilk çıkan site opus3a ve inanın
    tr de böyle bir plak mağazası olduğunu hiç düşünmezdim.
    ilk sipariş verilmiştir ;)
  • henüz mağazalarına uğrama şansım olmadı ancak ne zaman telefon etsem sorduğum her soruya sabırla yanıt alıyorum. beyoğlu'na yolum düşer düşmez mağazaya da uğrayacağım.

bu arada plak koleksiyonu yapanlar web sitesine göz atsınlar. hem fiyatlar kazık değil hem de sağda solda bulamayacağınız pek çok plağı bulabiliyorsunuz.
  • geçenlerde bir tek zihni müzik'te bulabildiğim, hardal'ın "nereden nereye" adlı albümünü zihni'den daha ucuza sipariş ettiğim site. sorularıma anında ve açıkça yanıt verildi. albümün kargoda zarar görmesinden çekiniyordum fakat öyle güzel paketlemişler ki paketleyen insana, gıyabında gülümseyip teşekkür ettim. buradan da teşekkür etme ihtiyacı duydum çünkü işini doğru dürüst yapanlar gitgide azalıyor malum. *
  • sabah uykulu gözlerle uyandığımda “beklediğiniz ürünler geldi!” diye mail atarak, yataktan fırlayıp kredi kartına sarılmamı sağlayan mükemmel müzik market. uzun zamandır beklediğim the magnificent tree albümü gelmiş, şu an sabırsızlıkla kargomun gelmesini bekliyorum.*
  • cihangir'in en nadide dükkanı. önünden geçmek bile insanı mutlu ediyor.

plak alma niyetiniz yoksa bile içeri girin, bir havayı soluyun. plaklara, cd'lere ve kitaplara bakın. hatta içerdekilerle muhabbet edin. bunlar bile farklı bir dünyada yaşadığınız hissini uyandıracaktır.
  • internetten defalarca alış veriş yaptım ve çok memnun kaldım. hatta bir seferinde aynı dvd'den 2 tane aldığım için arayıp bir hata mı oldu diyerek beni uyardılar ve fazladan aldığım dvd'yi iptal edip para iadesi yaptılar. plak almıyorum cd alıyorum. çeşit çeşit yeni plak box set'ler var ama cd box set'ler daha az ...
  • turkuaz medya'nın satın alıp, talan ettiği türkiye'nin sözde en büyük müzik marketlerinden idefix ve d&r adlı 2 firmanın 3 hafta boyunca temin edip gönderemediği 3 adet albümü satın aldıktan sonra 24 saat bile geçmeden adresime teslim edilmesini sağlamış mükemmel online müzik market.
    cihangir'de sık sık ziyaret edip kendimi kaybettiğim en güzel mekanlardan biriydi, internet mağazaları da aynı kalitede ve profesyonellikte hizmet veriyor.
  • anında görüntü sipariş yollayan müzik dükkanı; öyle stoğunda olmayan ürünü de satmıyorlar, 20'ye yakın sipariş verdim 2 yılda, 1 tanesi bile kendilerinden kaynaklı gecikmedi; güvenerek alışveriş yapabilirsiniz ama son dönemde fiyatlar aşırı artmış durumda o konuda onlara ben de kırgınım.*
  • siparişimi 2 iş günü içerisinde sağlam bir şekilde teslim ettiler. genelde online aldığım cd'ler kargoda hasar görmeden gelmiyor ama burada öyle bir sorun yaşamadım, güzel paketlemişler.
hesabın var mı? giriş yap