şükela:  tümü | bugün
 • 13 mart 2018 tarihinde zeytindalı harekatı kapsamında teröristlerin tuzaklayıp yere koyduğu kur'an'ı kerim'i yerden kaldırmak isterken infilak eden bomba sonucu şehit olan uzman çavuşumuz.

  sivilleri silah zoruyla canlı kalkan yaparsınız , bombalı saldırılarınızda sivilleri hedef alırsınız , askerleri çarşı iznine çıkınca bombalarla tuzaklarla şehit edersiniz , evinde uyuyan polisleri şehit edersiniz , çarşıda hamile eşinin yanında izindeki askeri şehit edersiniz , sivillere bomba bağlayıp evde bırakırsınız , yere kutsal kitap koyup tuzaklayıp asker şehit edersiniz. tarihin en iğrenç en aşağılık köpeklerisiniz.
 • iç güvenlik eğitimi alan her askerin bilmesi gerekir, bölgedeyken araziyi bozan hiçbir nesneye hemen müdahale edilmez. silah, mühimmat, çanta, dergi, kitap, para en sık kullandıkları tuzaklamalar. uzman çavuşumuzun dalgınlığına gelmiş olacak, nur içinde yatsın.
 • bu dünya için çok iyi biriydin kardeşim. belli. kutsal kitabını yerde görünce hiç düşünmeden kaldırıp 3 kere öpüp başına koyacaktın. çünkü çocukluktan beri bize bu öğretildi. bayrağımız, kitabımız ve ekmeğimiz yerdeyse kaldırılır 3 kere öpülür ve evin en yüksek noktasına konur. ah benim temiz yürekli kardeşim. ama karşındakiler it sürüsü be kardeşim. vicdan, şeref ahlak yoksunu hayvanlar. bu leş dünya zaten seni haketmiyordu. ruhun şad olsun.

  tanım: bu leş gibi dünyanın haketmediği kadar iyi ve temiz yürekli bir vatansever.

  ne demiş şair;
  “biz ki ustasıyız vatan sevmenin.”

  siz ki ustasısınız vatan sevmenin...

  edit: altta askerliğini bordo bereli olarak yapan bir suser tarafından aydınlatıldım. askerliğini patates soymakla geçirmeyen herkes bilirmiş. sağol bordo bereli kardeş.
 • biraz kahramanlık namesi gibi olan hadise. bu tip savaş-çatışma durumlarında kahramanlık hikayeleri bilerek servis edilir bazı duyguları gıdıklamak için. fakat askerliğini patates soymakla geçirmeyen herkes bilir ki değil kur-an orada peygamber yatıyor olsa gidipte öyle kaldıramazsın yanına bile varamazsın, vardırmazlar. keza hem senin hem de tim-takım arkadaşlarının hayatı söz konusu.

  ölen tüm askerlerimize allah rahmet eylesin.
 • kuran-ı kerim'e yapılan tuzaklama yüzünden şehit olmuş kahraman askerimizin ismidir.

  daha önce hendek operasyonlarında da aynı yolları kullanarak şerefsizce hareket eden pkk yine aynısını yaptı. keşke biraz daha dikkatli olunsaydı. kutsallar zaaftır. ne diyeyim bilemiyorum. tek bildiğim şey kıymetinin yıllar sonra bilineceğidir.

  mekanı cennet, ruhu şad olsun.
 • "kırın-ı kirimimizi kildirmik istirkin şihit ilmiş iskirimizdir."

  işiniz gücünüz din tüccarlığı.

  kaynak
  kaynak2

  (bkz: muhafazakarların biraz şey olması)

  (bkz: en ahlaksız kesimin muhafazakarlar olması)
  (bkz: muhafazakarların hiçbir şeyi muhafaza etmemeleri)
  (bkz: muhafazakarların adil davranacakları gün)
  (bkz: muhafazakarların uydurduğu yalanlar)

  edit: ekleme

  ailesinin başı sağ olsun. fakat bu tip puştların oğullarının üzerinden pirim yapmalarına izin vermesinler.
 • sırf haberde farklı bir fotoğraf kullanıldığı için şehadetine halel getirilmeye çalışılan şehidimizdir. bu şerefsizlerin sur operasyonlarında kurduğu tuzakları unutmadık. konserve kutularını, pet şişeleri bile tuzaklayan şerefsizler türk askerinin en kutsalına da pek tabii ki tuzak kurabilir. üstelik kaynak olarak pkk sempatizanı olduğu bilinen mehmet atakan foça'nın kurduğu, ingiliz büyükelçiliğinin fonladığıteyit.org'un verilmesi de komik olmuş.